Halis Kahriman kimdir? Nerelidir? Mert Holding, Halis Kahriman istifa etti

26.10.2023
A+
A-
Halis Kahriman kimdir? Nerelidir? Mert Holding, Halis Kahriman istifa etti

Halis Kahriman kimdir? Halis Kahriman Nerelidir? Halis Kahriman Kaç yaşında? Halis Kahriman Mert Holding, Halis Kahriman istifa etti? Halis Kahriman Milletvekili? Halis Kahriman Eşi kimdir?

Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Halis Kahriman kimdir? Nerelidir? Mert Holding, Halis Kahriman istifa etti sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

@haliskahriman kullanıcı adı ile Twitterda bulunur.

Kendisi Mert Holding Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapar.

İstanbul’da, Demokrasi ve Atılım Partisi’nden (DEVA Partisi) istifa eden isimler arasında yer alaması ile gündeme geldi. Kendisi yukarıda verdiğimiz Twitter adresinden aşağıdaki açıklamayı yaptı.

“Biz istifaya zaten karar vermiştik ve bu biliniyordu” diyen Kahriman, “Genel merkez bizim varlığımızı ve şikayetlerimizi bu haberle mi öğrendi? Teşkilatların sesini duymazdan gel, kibir içinde salon siyaseti yap. Sonra da ayıp oldu. Ayıp yapan sizsiniz” ifadelerini kullandı.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’a seslenen Kahriman, “İttifakı bozacak kadar, seçimi riske edecek kadar arkadaşının arkasında duran Sayın Genel Başkan’a sormak isteriz: Arkadaşınızın milletvekili olması Türkiye’nin geleceğinden daha mı önemliydi? Biz Sayın Genel Başkanın arkadaşlarını milletvekili yapmak için siyaset yapmıyoruz. Biz millet için siyaset yapıyoruz” dedi.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Halis Kahriman kimdir? Halis Kahriman Nerelidir? Halis Kahriman Kaç yaşında? Halis Kahriman Mert Holding, Halis Kahriman istifa etti? Halis Kahriman Milletvekili? Halis Kahriman Eşi kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page