Hasan Basri Akdemir kimdir? Kaç yaşında? Hasan Basri Akdemir nereli? Siyasi görüşü? Hasan Basri Akdemir eşi kimdir?

13.05.2023
A+
A-
Hasan Basri Akdemir kimdir? Kaç yaşında? Hasan Basri Akdemir nereli? Siyasi görüşü? Hasan Basri Akdemir eşi kimdir?

Hasan Basri Akdemir kimdir? Kaç yaşında? Hasan Basri Akdemir nereli? Siyasi görüşü? Hasan Basri Akdemir eşi kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Hasan Basri Akdemir kimdir? Kaç yaşında? Hasan Basri Akdemir nereli? Siyasi görüşü? Hasan Basri Akdemir eşi kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

İstanbul Gelişim Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde yüksek lisan mezunu Hasan Basri Akdemir, katıldığı televizyon programlarında yaptığı yorum ve analizleriyle izleyici ve dinleyiciler merak ediyor kendisini. 27 Haziran 1995 yılında Malatya’da dünyaya gelen Hasan Basri Akdemir, 2013 yılında Malatya İnönü Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’ne başlamıştır.

Hasan Basri Akdemir Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünden 2017 yılında mezun olmuştur. 2019 yılında ise İstanbul Gelişim Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde yüksek lisansa başlamış, bölümünden 2021 yılında başarıyla mezun olmuştur.

Kasım 2017’de TV5 bünyesinde editör olarak çalışmaya başlayan Hasan Basri Akdemir, sonrasında yine aynı kurumda moderatör olarak çalışmaya başlamıştır. Hasan Basri Akdemir, günümüzde de Habertürk gibi çeşitli ulusal kanallarda gündeme ilişkin merak edilenlere ilgi çekici yorumlar yapmaktadır.

Sizler için bilgivip.com ailesi olarak Hasan Basri Akdemir kimdir? Kaç yaşında? Hasan Basri Akdemir nereli? Siyasi görüşü? Hasan Basri Akdemir eşi kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page