Hasan Öztürkmen kimdir nerelidir? Hasan Öztürkmen kaç yaşında? Eşi kimdir?

14.05.2023
A+
A-
Hasan Öztürkmen kimdir nerelidir? Hasan Öztürkmen kaç yaşında? Eşi kimdir?

Hasan Öztürkmen kimdir nerelidir? Hasan Öztürkmen kaç yaşında? Eşi kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Hasan Öztürkmen kimdir nerelidir? Hasan Öztürkmen kaç yaşında? Eşi kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

1952 yılında Gaziantep Oğuzeli’nde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Oğuzeli’nde tamamladıktan sonda İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirdi.

1979 yılında serbest avukatlığa başladı. 1992-1996 yılları arasında Gaziantep merkezli Güneydoğubirlik Tarim Satış Kooperatifleri’nin genel müdürlüğünü yaptı. Gaziantep Barosu Genel Sekreterliği yaptı. 1983 yılında SODEP in kuruluşunda kurucu üye olarak siyasi parti çalışmalarına başladı ilçe sekreterliği, il genel meclis üyeliği, il sekreterliği, bir kaç kez milletvekili adaylığı, 2007-2012 yılları arasında iki kez CHP Gaziantep İl Başkanlığı yaptı. Halen serbest avukatlık yapmaktadır, evli ve üç çocuk babasıdır.

Sizler için bilgivip.com ailesi olarak Hasan Öztürkmen kimdir nerelidir? Hasan Öztürkmen kaç yaşında? Eşi kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page