Helin Rojda İlaldı kimdir? Eşi kimdir? Babası kimdir?

31.08.2023
A+
A-
Helin Rojda İlaldı kimdir? Eşi kimdir? Babası kimdir?

Helin Rojda İlaldı kaç yaşında? Helin Rojda İlaldı kimdir? Eşi kimdir? Babası kimdir? Helin Rojda İlaldı ne iş yapıyor? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Helin Rojda İlaldı kimdir? Eşi kimdir? Babası kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Sosyal medya üzerinden geçtiğimiz günlerde paylaşılan bir video gündem oldu. “Helin Rojda İlaldı” isimli kişinin paylaştığı görüntülerde, bir ailenin pazar kahvaltısı dikkat çekti. Heli Rojda İlaldı’nın paylaştığı videodaki malikanenin sahibi yani babası olan Celal İlaldı 10 Temmuz 1946 tarihinde Elazığ Sivrice’de dünyaya geldi. İlaldı henüz 6 yaşındayken babasının ölümüyle birlikte 2 kız kardeşiyle yetim kaldı. İş insanı Celal İlaldı 10 yaşında ailesinin geçimini sağlamak için Adana’ya gitti ve orada çalışmaya başladı. 17 yaşında ilk evliliğini yaptı ardından 1966 yılında İstanbul’a taşındı. İlaldı’nın hayatta olan 11 çocuğu vardır ve 1 çocuğu vefat etmiştir.

Helin Rojda İlaldı instagramda @rojdailaldigurbuz kullanıcı adı ile bulunur. Kendisi evlidir.

Rojda İlaldı’nın geçtiğimiz senelerde UGC Civata San ve TİC A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Gürbüz’ün oğlu Ayberk Gürbüz ile evlendiği videosu sosyal medya hesabında bulunur. Çiftin lüks bir otelde yapılan düğününde ünlü sanatçıların sahne aldığı ve nikahlarını İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun kıydığı görülmektedir.

Sizler için bizlerde Helin Rojda İlaldı kaç yaşında? Helin Rojda İlaldı kimdir? Eşi kimdir? Babası kimdir? Helin Rojda İlaldı ne iş yapıyor? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page