Hudutsuz Sevda Yasemin kimdir? Gerçek adı ne? kaç yaşında?

15.10.2023
A+
A-
Hudutsuz Sevda Yasemin kimdir? Gerçek adı ne? kaç yaşında?

Hudutsuz Sevda Yasemin’i kimdir, nerelidir, kaç yaşında? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Hudutsuz Sevda Yasemin’i kimdir, nerelidir, kaç yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Hudutsuz Sevda’daki performansı dikkat çeken Yasemin karakterini Biran Damla Yılmaz canlandırmaktadır. Biran Damla Yılmaz 28 Haziran 1997 yılında İstanbul’da doğdu.

Annesi Birsen Açık, babası ise eski futbolcu ve teknik direktör Hakan Yılmaz’dır. Biran Damla Yılmaz’ın bir de ablası vardır. Oyunculuğa ilgi duyan Biran Damla Yılmaz, Ümit Çırak’tan ders aldı ve konservatuar bölümünde eğitim gördü.

Biran Damla Yılmaz, son olarak Yasak Elma dizisinde Kumru karakterine hayat verdi. Bu rolüyle de çok konuşulan oyuncular arasına girdi.

2021 yılında en iyi kadın televizyon oyuncusu ödülünü alan Biran Damla Yılmaz, şimdi de Hudutsuz Sevda dizisinde Yasemin rolüyle izleyici karşısına çıkacak.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Hudutsuz Sevda Yasemin’i kimdir, nerelidir, kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page