Hülya Hökenek kimdir? Eşi ve çocuğu var mı? Hülya Hökenek kaç çocuğu var?

07.07.2023
A+
A-
Hülya Hökenek kimdir? Eşi ve çocuğu var mı? Hülya Hökenek kaç çocuğu var?

Hülya Hökenek kimdir? Eşi ve çocuğu var mı? Hülya Hökenek kaç çocuğu var? Hülya Hökenek babası ne iş yapıyor? Hülya Hökenek Annesi babası Kimdir? Hülya Hökenek eşi nereli?

Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Hülya Hökenek kimdir? Eşi ve çocuğu var mı? Hülya Hökenek kaç çocuğu var? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Başarılı gazeteci, 1988 tarihinde Şırnak Cizre’de dünyaya geldi. Hökenek, Akademi İstanbul’da Radyo Televizyon Sinema bölümünden mezun oldu. Kariyerine ilk olarak okul yıllarında tanıştığı Fatih Altaylı aracılığı ile Kanal D’de başladı. Bir süre burada görev alan Hökenek daha sonra BRT’de özel dosya haberciliği bölümünde çalıştı. Kanal kapanınca Londra’ya giderek dil eğitimi aldı ve London Institute’de Fast Track Journalism okudu. Londra’dan döndükten sonra Kanal 7’de çalışmaya başladı, ardından Kanal Türk Ana Haber Bülteni’ni sundu. Sonrasında ise TRT Habere geçerek 7 yıl boyunda haber spikerliği ve programcılığı yaptı. 2018 yılında Habertürk TV’ye transfer olan sunucu, buradaki görevini hala sürdürüyor. Hülya Hökenek, 24 Eylül 2018’de film yapımcısı Kamer İncedursun ile dünya evine girdi.

Sizler için bizlerde Hülya Hökenek kimdir? Eşi ve çocuğu var mı? Hülya Hökenek kaç çocuğu var? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page