Hüseyin Can Güner kimdir, aslen nereli? Alevi mi? Hüseyin Can Güner babası nereli?

28.03.2024
A+
A-
Hüseyin Can Güner kimdir, aslen nereli? Alevi mi? Hüseyin Can Güner babası nereli?

Hüseyin Can Güner kimdir, aslen nereli? Alevi mi? Hüseyin Can Güner babası nereli? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Hüseyin Can Güner kimdir, aslen nereli? Alevi mi? Hüseyin Can Güner babası nereli? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Hüseyin Can Güner, 1993 yılında Ankara’da doğmuştur. Eğitim hayatına Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde başlamış ve 2015 yılında buradan mezun olmuştur.

Siyasi yaşama Cumhuriyet Halk Partisi’nde adım atan Güner, 2012 yılında partiye üye olmuştur. Ankara İl Gençlik Kolları Üniversite Komisyonu’nda, Sosyal Demokrat Öğrenciler örgütlenmesinde ve Çankaya İlçe Gençlik Kolu’nda çeşitli görevler üstlenmiştir.

Siyasi kariyerinde çeşitli başarılar elde eden Güner, 2013-2014 yıllarında Etimesgut Gençlik Kolu Başkanlığı görevini üstlenmiştir. Daha sonra 2014-2016 yılları arasında CHP Genel Merkezi’nde Yerel Yönetimler Komisyonu’nda aktif rol almıştır.

Sonrasında, 2018-2020 yılları arasında Hukuk ve İnsan Haklarından Sorumlu Çankaya İlçe Başkan Yardımcısı olarak görev yapmıştır. 2020-2023 yılları arasında ise CHP’yi temsilen İlçe Seçim Kurulu üyeliği görevini üstlenmiştir.

Siyasi arenadaki aktifliğinin yanı sıra, Hüseyin Can Güner aynı zamanda İkinci Yüzyıl Dergisi’nin Yayın Kurulu Üyeliği ve Türkiye Tenis Federasyonu’nun Disiplin Kurulu Üyeliği gibi önemli pozisyonlarda da bulunmuştur.

Ayrıca, Güner, Sosyal Demokrat Avukatlar Derneği üyesidir.

Hüseyin Can Güner, 31 yaşındadır.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Hüseyin Can Güner kimdir, aslen nereli? Alevi mi? Hüseyin Can Güner babası nereli? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page