Atabey Hüseyin Hakkı Kahveci kimdir? Hüseyin Hakkı Kahveci aslen nerelidir?

13.06.2023
A+
A-
Atabey Hüseyin Hakkı Kahveci kimdir? Hüseyin Hakkı Kahveci aslen nerelidir?

Atabey Hüseyin Hakkı Kahveci kimdir? Hüseyin Hakkı Kahveci Alevi mi? Hüseyin Hakkı Kahveci aslen nerelidir?

Atabey Hüseyin Hakkı Kahveci kimdir? Hüseyin Hakkı Kahveci Alevi mi? Hüseyin Hakkı Kahveci aslen nerelidir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Atabey Hüseyin Hakkı Kahveci kimdir? Hüseyin Hakkı Kahveci Alevi mi? Hüseyin Hakkı Kahveci aslen nerelidir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

1972 doğumlu gazeteci, yazar Hüseyin Hakkı Kahveci İstanbul Bakırköy’de memur bir ailenin evladı olarak dünyaya gelmiştir. İlköğretim, Ortaokul ve Lise tahsilini Ankara’da tamamlamış ardından Pakistan Karaçi Üniversitesinde burslu olarak Tıp eğitimi almıştır. 1996 senesinde ise Amerika Kaliforniya’da İşletme eğitimi, ardından Master yapmıştır. Günümüzde Doktora çalışmalarını Stratejik ve Uluslararası ilişkiler üzerine sürdürmektedir.

Eğitim döneminden itibaren Karaduman Dış. Tic. A.Ş, Diana Tatil Köyü, Far Travel Rustikal Travel, The Exquisite Group, Belant Deluxe Hotel, Anatolia Beach Hotel Kemer, Özkaymak Holding Alaaddin Otel, Jasmine Group Antemis Otel gibi işletmelerde genel müdür yardımcısı ve genel müdür gibi pozisyonlarda iş hayatını devam ettirmiştir.

2013 senesi Turizm endüstrisi profesyonel yönetici ödülü ve Yurtdışı Yatedo top 100 profesyonel ödüllerini alan Hüseyin Hakkı Kahveci ayrıca Tüketici Akademisi ödülü ve yılın tv turizm program ödülleri ile çalışma hayatında önemli başarılara imza atmıştır.

Turizme yön verenler konferansları ile bir çok üniversitede konferans veren Hüseyin Hakkı Kahveci Tur-Yön konferansları onursal başkanlığını sürdürmektedir. İş hayatı boyunca bir yandanda köşe yazarlığı ile gazeteciliği sürdüren Hüseyin Hakkı Kahveci K 2 Medya grubunda politik strateji ve ekonomi üzerine köşe yazarlığı yapmış ayrıca parlamentohaber ve habercilerkahvesi isimli web sitelerinin genel yayın yönetmenliğini üstlenmektedir.

Sizler için bilgivip.com ailesi olarak Atabey Hüseyin Hakkı Kahveci kimdir? Hüseyin Hakkı Kahveci Alevi mi? Hüseyin Hakkı Kahveci aslen nerelidir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page