Hüseyin Kankaya kimdir? Hüseyin Kankaya Şef’in restoranı nerede, adı ne?

23.09.2023
A+
A-
Hüseyin Kankaya kimdir? Hüseyin Kankaya Şef’in restoranı nerede, adı ne?

Hüseyin Kankaya kimdir? Hüseyin Kankaya Şef’in restoranı nerede, adı ne? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Hüseyin Kankaya kimdir? Hüseyin Kankaya Şef’in restoranı nerede, adı ne? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Hüseyin Kankaya, 1978′ den bugüne Deniz ürünleri ve balık çeşitlerinde inovatif lezzetler sunan Sofram Balık Restaurant’ın ikinci kuşak işletmeciliğini yapıyor. Kankaya,”Yemek Bir Ödül Olmalıdır” sloganı ile yola çıktı. Kankaya, uzun yıllar Türkiye ve ülke dışından birçok önemli simayı işletmesinde ağırlamıştır. Kendine özgü mutfağında sunduğu 1750 çeşit birbirinden ilginç lezzetler arasında, çok sayıda seçenek var. İstanbul doğumlu, evli ve bir çocuk babası olan Hüseyin Kankaya, 7 yaşından bugüne Istanbul Silivri Selimpaşa’da kendine özgü mutfağında ve aile restaurantında yetişmiştir.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Hüseyin Kankaya kimdir? Hüseyin Kankaya Şef’in restoranı nerede, adı ne? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page