Hüseyin Tatlı Evli Mi, Kaç Yaşında, Çocuğu Var Mı? Hüseyin Tatlı, İbrahim Tatlıses’in Neyi? Hüseyin Tatlı’nın Eski Eşi Feryal Tuna Kimdir, Derya Tuna’nın Nesi?

18.05.2022
A+
A-
Hüseyin Tatlı Evli Mi, Kaç Yaşında, Çocuğu  Var Mı? Hüseyin Tatlı, İbrahim Tatlıses’in Neyi? Hüseyin Tatlı’nın Eski  Eşi Feryal Tuna Kimdir, Derya Tuna’nın Nesi?

Hüseyin Tatlı Evli Mi, Kaç Yaşında, Çocuğu Var Mı? Hüseyin Tatlı, İbrahim Tatlıses’in Neyi? Hüseyin Tatlı’nın Eski Eşi Feryal Tuna Kimdir, Derya Tuna’nın Nesi?

Hüseyin Tatlı, 1973 yılında Mersin’de dünyaya geldi. Sekiz kardeştir, ailenin en küçüğüdür. Özellikle medyada İbrahim Tatlıses’in kardeşi olarak anılan Hüseyin Tatlı’da abisi gibi sanatçıdır. Uzun yıllar yaşantısını Ankara’da sürdürmüş ardından İstanbul’a yerleşmiştir.

Abisi İbrahim Tatlıses ünlü olduktan sonra kendilerini Urfa’ya taşıdığını anlatan Hüseyin Tatlı babasını iki yaşında iken yitirmiştir.

Ailenin en açık tenli ve tek renkli gözlü ferdi olan Tatlı, abisi İbrahim Tatlıses’in kendisine baktığında babamı hatırlıyorum dediğini belirtmiştir. Bugüne kadar iki kez evlenmiş bu evliliklerinden Asya isminde bir kızı ve Can isminde bir oğlu vardır.

2000 yılında Varlığın Yeter, 2016 yılında Bil İstedim ve Pardon isimli albümleri ile müzik piyasasındaki yerini alan Hüseyin Tatlı baba tarafından aslen Şanlıurfa’lıdır.

Günümüzde abisi ile kırgınlıkları olduğu medyada sıkça gündeme gelmektedir. Bir röportajında abisinin kendisinin şarkıcı olmasını istemediğini, hatta bir dizide rol verdiğini ancak 4. bölümde kendisini öldürdüğünü açıklamıştır. “Keşke İbrahim Tatlıses’in kardeşi olmasaydım, o zaman daha iyi yerlerde olabilirdim” açıklaması ile bir dönem oldukça çok konuşulmuştur.

Hüseyin Tatlı’nın Eski Eşi Feryal Tuna Kimdir?


Feryal Tuna, İbrahim Tatlıses’in eski eşi Derya Tuna’nın yeğeni olup Hüseyin Tatlı ile evlenmiş ve çift daha sonra anlaşamayarak boşanmışlardı. Çiftin bu evliliklerinden oğulları Can dünyaya gelmiştir.

Feyal Tuna eski eşi Hüseyin Tatlı’dan boşandıktan sonra bir süre eski kocası ile sevgili olmuş ve çiftin bu ilişkisi magazin basınında oldukça konuşulmuştur.

You cannot copy content of this page