İbrahim Er kimdir nerelidir? İbrahim Er eşi kimdir? İbrahim Er neden ayrıldı?

31.05.2023
A+
A-
İbrahim Er kimdir nerelidir? İbrahim Er eşi kimdir? İbrahim Er neden ayrıldı?

İbrahim Er kimdir nerelidir? İbrahim Er eşi kimdir? İbrahim Er neden ayrıldı? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için İbrahim Er kimdir nerelidir? İbrahim Er eşi kimdir? İbrahim Er neden ayrıldı? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Milli Eğitim Bakan Yardımcılığı’na getirilen İbrahim Er, 25 Mayıs 1968 Rize doğumludur. Öncesinde Danıştay üyesi olan İbrahim Er, evli ve iki çocuk babası. 2018 yılında Eski Danıştay üyesi olan İbrahim Er daha sonra Milli Eğitim Bakan Yardımcılığı’na atandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teyzesinin oğlu olduğu bilinen İbrahim Er, 1968 Rize doğumludur. İbrahim Er, Güneysu İmam Hatip Ortaokulu’nu ve Rize Lisesi’ni bitiren İbrahim Er Giresun Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği bölümünü bitirdikten sonra bir dönem öğretmen olarak çalıştı.

Sizler için bizlerde İbrahim Er kimdir nerelidir? İbrahim Er eşi kimdir? İbrahim Er neden ayrıldı? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page