İhsan Aktaş kimdir nerelidir? İhsan Aktaş eşi kimdir?

17.05.2023
A+
A-
İhsan Aktaş kimdir nerelidir? İhsan Aktaş eşi kimdir?

İhsan Aktaş kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapar? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için İhsan Aktaş kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapar? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

İhsan Aktaş Genar Araştırma Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı’dır. 1964 yılında dünyaya gelmiş, aslen Bayburt doğumludur. İlköğretim ve Ortaokul tahsilini memleketi Bayburt’ta tamamlamış ardından Bursa Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden mezun olmuştur. Mezuniyetin ardından yine aynı üniversitede Yüksek Lisans yapmış ve Arel Üniversitesi Edebiyat Fakültesinde Doktora eğitimini sürdürmektedir. Genar dışında, İstanbul Kent Konseyi Derneği Genel Sekreteri, Habitat 3 Hazırlık Komite Üyesi, Sürdürülebilir Kentler Konsorsiyumu Üyesi ve Şehir Araştırmaları Merkezi Bilim Kurulu Üyesidir. Daily Sabah Gazetesinde köşe yazıları ile çalışmalarını sürdüren Aktaş ayrıca Şehircilik Sosyoloji ve Siyaset Bilimi dalında makaleler hazırlamış ve yayınlanmıştır.

Sizler için bilgivip.com ailesi olarak İhsan Aktaş kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapar? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page