İlay Aksoy kimdir, nerelidir? İlay Aksoy Prof Dr Murat Aksoy eşi kimdir?

07.03.2024
A+
A-
İlay Aksoy kimdir, nerelidir? İlay Aksoy Prof Dr Murat Aksoy eşi kimdir?

İlay Aksoy kimdir, nerelidir? İlay Aksoy Prof Dr Murat Aksoy eşi kimdir? Prof Dr Murat Aksoy kimdir kaç yaşında eşi kim? Genel Cerrah Murat Aksoy hangi hastanede çalışıyor? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için İlay Aksoy kimdir, nerelidir? İlay Aksoy Prof Dr Murat Aksoy eşi kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

16 Aralık 1969’da Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin Lefkoşa kentinde doğan İlay Aksoy, Türkiye Cumhuriyeti, KKTC ve Avusturalya vatandaşıdır.

Meslek hayatına Turkish Daily News İstanbul bürosunda tercüman olarak başlayan Aksoy, tekstil ve organizasyon alanlarında ticari faaliyet yürüten bir iş insanıdır. Çocuk hakları ve özellikle istismar üzerinde sivil çalışmalar yapan Güvenli Eller Platformu ve sığınmacı kuşağı ekseninde göç ile ilgili çalışmalar yürüten S Kuşağı Platformu’nda kuruculuk görevini üstlenmiştir.

Sivil toplum platformu çalışmaları ve saha araştırmaları ile sosyal politikalar ve göç alanında uzmanlaşmıştır. Çok iyi düzeyde İngilizce bilen Aksoy, evli ve 2 çocuk annesidir.

Prof Dr Murat Aksoy kimdir kaç yaşında eşi kim? Genel Cerrah Murat Aksoy hangi hastanede çalışıyor?

Genel cerrah Murat Aksoy, Amerikan Hastanesi ve Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde Kalp-Damar Cerrahisi bölümünde ve Maçka Emar Polikliniği’nde çalışmaktadır. Prof. Dr. Murat Aksoy, 11 Eylül 1970 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini sırasıyla Şişli Terakki Lisesi Levent İlköğretim Okulu’nda ve Kadıköy Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Tıp eğitimine İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde başlayan Aksoy, 1994 yılında buradan mezun olarak tıp doktoru unvanını aldı. 53 yaşındaki Prof. Dr. Murat Aksoy, İlay Aksoy ile evlidir.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak İlay Aksoy kimdir, nerelidir? İlay Aksoy Prof Dr Murat Aksoy eşi kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page