İlay Kaymakçıoğlu Kimdir, Nerelidir, Kaç Yaşında? Ne iş yapar?

18.10.2023
A+
A-
İlay Kaymakçıoğlu Kimdir, Nerelidir, Kaç Yaşında? Ne iş yapar?

İlay Kaymakçıoğlu Kimdir, Nerelidir, Kaç Yaşında? Ne iş yapar?

instagramda @ilaykymk kullanıcı adi ile bulunur.

Kendisinin bir deterjan markası vardır. Erpa vidal isimli şirketinde temizlik ürünleri üretmektedirler.

İzmir’in sevilen Belediye Başkanı Utku Gümrükçü ve iş dünyasında başarılı bir kariyere sahip olan İlay Kaymakçıoğlu, aşklarını resmi bir birlikteliğe dönüştürerek hayatlarını birleştirme kararı aldılar. Bu mutlu haberi duyan çevreler, çiftin bu özel gününde yanlarında olmak için sabırsızlanıyor. Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü ve İzmir’in tanınmış iş kadınlarından İlay Kaymakçıoğlu, mutlu bir birlikteliği evlilikle taçlandırmaya hazırlanıyor. Bu özel birleşme, 17 Kasım Cuma günü saat 17.00’de İzmir Arena’da gerçekleşecek nikah ve düğün töreni ile taçlandırılacak.

Selim Utku Gümrükçü, 1981 yılında İzmir’de  dünyaya geldi. Dokuz Eylül Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. İnşaat sektöründe faaliyet göstermektedir. 

Siyasete 18 yaşında CHP Çiğli Gençlik Kolları Eğitim Sekreteri olarak başladı. 19 yaşında ilçe başkan yardımcısı, 21 yaşında CHP İzmir İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak devam etti. CHP’de 1999-2017 yılları arasında İl Yönetim Kurulu Üyeliği, İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği, İlçe Başkanlığı gibi çeşitli görevler aldı.

You cannot copy content of this page