İlhan Uzgel kimdir? Nerelidir? İlhan Uzgel Eşi kimdir? İlhan Uzgel wikipedia?

14.05.2023
A+
A-
İlhan Uzgel kimdir? Nerelidir? İlhan Uzgel Eşi kimdir? İlhan Uzgel wikipedia?

İlhan Uzgel kimdir? İlhan Uzgel kaç yaşında, nereli? İlhan Uzgel hayatı ve biyografisi!? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için İlhan Uzgel kimdir? İlhan Uzgel kaç yaşında, nereli? İlhan Uzgel hayatı ve biyografisi! sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

British Council, Jean Monnet ve Fulbright gibi burslardan faydalandı.

Daha çok ABD dış politikası, Türk dış politikası, Balkanlar gibi konularla ilgilendi. Ulusal Çıkar (2004, İmge), Türkiye’nin Komşuları (derleme, 2002, İmge) ve AKP Kitabı (derleme, 2009 Phoenix) gibi çalışmaları vardır.

1988’den itibaren Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünde çalıştı. Bölüm başkanı iken Şubat 2017’de ihraç edildi.

Ankara ve Cambridge Üniversitelerinde yüksek lisans yaptı, Ankara Üniversitesinden doktora derecesini aldı. LSE, Georgetown gibi üniversitelerde doktora ve doktora sonrası araştırmalar yaptı, Oklahoma City Üniversitesinde dersler verdi..

Sizler için bilgivip.com ailesi olarak İlhan Uzgel kimdir? İlhan Uzgel kaç yaşında, nereli? İlhan Uzgel hayatı ve biyografisi! sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page