İlk buluşma Sena ve Selina kim? ilk buluşma Sena kimdir? Sena Abay kimdir? Kaç yaşında?

03.07.2023
A+
A-
İlk buluşma Sena ve Selina kim? ilk buluşma Sena kimdir? Sena Abay kimdir? Kaç yaşında?

İlk buluşma Sena ve Selina kim? ilk buluşma Sena kimdir? Sena Abay kimdir? Kaç yaşında? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için İlk buluşma Sena ve Selina kim? ilk buluşma Sena kimdir? Sena Abay kimdir? Kaç yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

@senabay kullanıcı adı ile instagramda bulunur.

25 bin civarında takipiçi vardır. S. Sena ABAY Zest Cloud Kitchens Co-Founder / Kitchen Operations.

Hayali: İnsanlara farklı ve yeni bir deneyim sunabileceğim özgürlüklerin kısıtlanmadığı şimdilik adı bende saklı olan nefes alma alanı
Biyografisi: Çocukluğumdan beri süregelen tutkuyu hayata geçirmek adına buradayım. Hayatım bu zamana kadar çok farklı yönlerde devam etti. İstediğim yada istemediğim bir çok iş yaptım. Fakat tek bir şeyden eminim ki o da kesinlikle yapacağım meslek yemek ve mutfak üzerine kurulu olmalı. Bu şansı değerlendirmek adına Masterchef’e başvurdum. Yurtdışında yayınlanan formatları izledikçe Türkiye’ye gelmesi için gün saydığım bir yarışmaydı bu. Şu an tam da olmak istediğim yerde bulunduğum için inanılmaz mutluyum! 24 yıllık hayatımın tüm birikimlerini bu yarışmada kullanarak yılmadan sonuna kadar mücadele edeceğim. En güzel bestelerimi de masterchef evinde Masterchef mutfağında edindiğim deneyimlerle yapacağım.

Sizler için bizlerde İlk buluşma Sena ve Selina kim? ilk buluşma Sena kimdir? Sena Abay kimdir? Kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page