İlay Aksoy kimdir nerelidir? İlkay Aksoy Kimdir? İlay Aksoy babası kimdir?

29.05.2023
A+
A-
İlay Aksoy kimdir nerelidir? İlkay Aksoy Kimdir? İlay Aksoy babası kimdir?

İlkay Aksoy Kimdir? Hayatı ve Biyografisi Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için İlkay Aksoy Kimdir? Hayatı ve Biyografisi sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

16 Aralık 1969’da Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin Lefkoşa kentinde doğan İlay Aksoy, Türkiye Cumhuriyeti, KKTC ve Avusturalya vatandaşıdır.

Meslek hayatına Turkish Daily News İstanbul bürosunda tercüman olarak başlayan Aksoy, tekstil ve organizasyon alanlarında ticari faaliyet yürüten bir iş insanıdır.

Çocuk hakları ve özellikle istismar üzerinde sivil çalışmalar yapan Güvenli Eller Platformu ve sığınmacı kuşağı ekseninde göç ile ilgili çalışmalar yürüten S Kuşağı Platformu’nda kuruculuk görevini üstlenmiştir. Sivil toplum platformu çalışmaları ve saha araştırmaları ile sosyal politikalar ve göç alanında uzmanlaşmıştır.

Çok iyi düzeyde İngilizce bilen Aksoy, evli ve 2 çocuk annesidir.

Sizler için bizlerde İlkay Aksoy Kimdir? Hayatı ve Biyografisi sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page