İlker Sungurlar Kimdir? Ne iş yapıyor? Yaşı kaç? İlker Sungurlar Feyza Altun evlendi

22.11.2023
A+
A-
İlker Sungurlar Kimdir? Ne iş yapıyor? Yaşı kaç? İlker Sungurlar Feyza Altun evlendi

İlker Sungurlar Kimdir? İlker Sungurlar Nerelidir? İlker Sungurlar Kaç yaşında? İlker Sungurlar Ne iş yapıyor? İlker Sungurlar Yaşı kaç? İlker Sungurlar Feyza Altun evlendi? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için İlker Sungurlar Kimdir? Ne iş yapıyor? Yaşı kaç? İlker Sungurlar Feyza Altun evlendi sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Haber Bahane programına konuk olan avukat Feyza Altun, 2021 yılında nikah masasına oturduğu İlker Sungurlar’la boşanacakları iddialarına cevap verdi. Instagram’da sildiği eşiyle boşanma davası açtıkları iddiasını kabul etmeyen Altun, “Evlilikte sorunlar oluyor. Eşikteyiz, umarım çözeriz” dedi.

Ünlü işadamı İlker Sungurlar’ın hayatını Feyza Altun ile birleştirdiği bilinmektedir. Ancak, çiftin özel hayatları hakkında pek fazla bilgi bulunmamaktadır.

İlker Sungurlar’ın Modernist Group’un kurucusu olduğu bilinmektedir. 1987 yılında Üsküdar’da doğan Sungurlar, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Feyza Altun ise kendisini “Avukat, Feminist Aktivist, Filantrop, Yazar” olarak tanımlayan bir isimdir. 1987 yılında doğan ve Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Altun, CHP İstanbul İl Hukuk Komisyonu’nda “Kadın Haklarından Sorumlu Başkan Yardımcısı” olarak görev yapmaktadır. Altun’un aynı zamanda bir oğlu bulunmaktadır.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak İlker Sungurlar Kimdir? İlker Sungurlar Nerelidir? İlker Sungurlar Kaç yaşında? İlker Sungurlar Ne iş yapıyor? İlker Sungurlar Yaşı kaç? İlker Sungurlar Feyza Altun evlendi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page