İlknur Kovaç Bayraktar kimdir? İlknur Kovaç Bayraktar eşi kimdir?

24.03.2024
A+
A-
İlknur Kovaç Bayraktar kimdir? İlknur Kovaç Bayraktar eşi kimdir?

İlknur Kovaç Bayraktar kimdir? İlknur Kovaç Bayraktar eşi kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için İlknur Kovaç Bayraktar kimdir? İlknur Kovaç Bayraktar eşi kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

1979 yılında İstanbul’da doğan İlknur Kovaç Bayraktar, Makedonya Üsküp şehrinden Türkiye’ye göç eden bir ailenin çocuğudur. İlkokulu Bayrampaşa Ahmet Haşim İlköğretim Okulu’nda, orta ve lise eğitimini ise Bayrampaşa Rıfat Canayakın Okulu’nda tamamlamıştır.

Maltepe Üniversitesi Hukuk Bölümü’nden mezun olduktan sonra, Marmara Üniversitesi’nde Uygulamalı Ticaret Hukuku üzerine yüksek lisans yapmış ve Bahçeşehir Üniversitesi’nde Kentsel Dönüşüm ve Gayrimenkul Hukuku Eğitimi almıştır. Meslek hayatına avukat olarak başlayan İlknur Kovaç Bayraktar, Bayraktar Hukuk Grubu’nun kurucu avukatıdır. İkinci üniversite eğitimine İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde devam etmektedir.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak İlknur Kovaç Bayraktar kimdir? İlknur Kovaç Bayraktar eşi kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page