İmambakır Üküş kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Eşi kimdir?

27.05.2023
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
İmambakır Üküş kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Eşi kimdir?

İmambakır Üküş kimdir? İmambakır Üküş nereli ve kaç yaşında? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için İmambakır Üküş kimdir? İmambakır Üküş nereli ve kaç yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

@imambakirukus kullanıcı adı ile Twitterda bulunur. Kendisi istanbulgercegi.com’da Genel Yayın Yönetmeni-Yazar, Yaşamım işçi sınıfı sendikal, siyasal mücadelesi, örgütlenmesinde geçti. Mücadelem Halkçı-devrimci CHP.

İzmir’de meydana gelen ve can kayıplarımızın olduğu depremin ardından CHP’ye çalışan gazeteci ve İstanbul Gerçeği Genel Yayın Yönetmeni İmambakır Üküş, provokatif bir tweete imza attı. Üküş, sosyal paylaşım sitesi Twitter’daki hesabından yaptığı paylaşımda, “Geçmiş olsun Ege. Deprem bu ülkenin gerçeği. Hem de çok acı gerçeği. Deprem gerçeğine odaklanma yerine ranta odaklanmış AK Parti Türkiye’yi felâkete sürüklüyor. İstanbul depremine hazırlanmak yerine rant projesi olan Kanal İstanbul için ısrar edenler felâkete davetiye çıkarıyor” iddialarında bulundu.

Sizler için bizlerde İmambakır Üküş kimdir? İmambakır Üküş nereli ve kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page