İnci Taneleri Ayça kimdir, kaç yaşında? İnci Taneleri Hatice kimdir?

04.02.2024
A+
A-
İnci Taneleri Ayça kimdir, kaç yaşında? İnci Taneleri Hatice kimdir?

İnci Taneleri Ayça kimdir, kaç yaşında? İnci Taneleri Hatice kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için İnci Taneleri Ayça kimdir, kaç yaşında? İnci Taneleri Hatice kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

İnci Taneleri dizisinde Ayça’yı Ülkü Hilal Çiftçi canlandırıyor. Ülkü Hilal Çiftçi, 11 Ocak 2009’da Zonguldak’ın Devrek ilçesinde doğdu. Dönence (2023) , Arka Sokaklar (2006) ve Karadayı (2012) yapımlarıyla tanınan oyuncudur.

Ülkü Hilal Çiftçi kaç yaşında?

15 yaşındadır.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak İnci Taneleri Ayça kimdir, kaç yaşında? İnci Taneleri Hatice kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

İnci Taneleri Hatice Kimdir? Kaç yaşında? Oynadığı Dizileri? İnci Taneleri Hizmetçi Hatice Kimdir? İnci Taneleri Hizmetçi Oyuncuları Hatice Kimdir?

İnci Taneleri dizisindeki Hatice karakteri, dizinin evreninde önemli bir role sahip. Kayra Sır tarafından canlandırılan bu karakter, izleyicilere sıcak ve samimi bir hikaye sunarak diziye özgün bir dokunuş katıyor. Hatice, Piraye’nin evinde çalışan bir karakter olarak dizinin olay örgüsüne önemli katkılarda bulunuyor. 2024 itibarıyla 22 yaşında olan Kayra Sır, genç yaşına rağmen başarılı bir kariyer yolculuğuna adım atmış durumda. Oyuncunun boyu hakkında ise net bilgiler mevcut değil. Sır, bu tür kişisel bilgilerini genellikle kamuoyu ile paylaşmamayı tercih ediyor.

İnci Taneleri’nin renkli ve duygu dolu dünyasında Kayra Sır’ın canlandırdığı Hatice karakteri, izleyicilere unutulmaz anlar yaşatmaya devam edecek. Genç yaşta büyük bir başarıya imza atan Sır, gelecekte de adından sıkça söz ettirecek gibi görünüyor.

You cannot copy content of this page