inji kimdir? inji real name? İnjiverse kaç yaşında, ismi nedir? İnjiverse kimdir?

05.11.2023
A+
A-
inji kimdir? inji real name? İnjiverse kaç yaşında, ismi nedir? İnjiverse kimdir?

inji kimdir? inji real name? İnjiverse kaç yaşında, ismi nedir? İnjiverse kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için inji kimdir? inji real name? İnjiverse kaç yaşında, ismi nedir? İnjiverse kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

INJI olarak sahne alan İnci Gürün, İstanbul doğumlu bir sanatçıdır. İnci, liseler arasındaki bir müzik yarışmasında keşfedildi. Üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Konservatuvarı’nda tamamladı

İnji İnjiverse İnci Gürün Kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Sevgilisi kimdir? İnci Gürün doğum tarihi? Annesi babası kimdir? İnci Gürün father mather?

İnci Gürün instagramda @injiverse kullanıcı adı ile bulunur.

Youtube üzerinden INJI kanalından kendisini takip edebilirsiniz.

İnci Gürün, sosyal medya hesaplarına yaptığı paylaşımda yeni şarkısı ‘Bellydancing’in Perşembe günü müzik platformlarında paylaşılacağını duyurdu.

Sosyal medya hesabında yer alan videolarda anlaşıldığı üzere şarkıya aynı zamanda bir de klip çekiliyor. INJI olarak sahne alan İnci Gürün, İstanbul doğumlu bir sanatçıdır. İnci, liseler arasındaki bir müzik yarışmasında keşfedildi.

Üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Konservatuvarı’nda tamamladı ve ayrıca The Wharton School’da Ekonomi okudu bu okuldan da geçtiğimiz aylarda mezun oldu.

INJI, caz müziğine olan ilgisiyle müziğe başladığını anlatıyor. Müziğe adım atma hikayesini şu şekilde anlatıyor: “İlk şarkımı yayınlama kararı, bir arkadaşımla aramızdaki bir iddia sonucunda gerçekleşti. Caz müziğiyle uğraşıyordum, ancak Spotify gibi platformlarda kendi müziğimi paylaşmak istiyordum. Bir arkadaşım ‘Neden şarkı koymuyorsun?’ dedi ve ben de Madeline adlı şarkımı paylaştım.”

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak inji kimdir? inji real name? İnjiverse kaç yaşında, ismi nedir? İnjiverse kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page