instagram günlük yoklama kapatma, nasıl kapatılır?

19.12.2022
A+
A-
instagram günlük yoklama kapatma, nasıl kapatılır?

instagram günlük yoklama kapatma, nasıl kapatılır? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için instagram günlük yoklama kapatma, nasıl kapatılır? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Popüler sosyal medya uygulamalarından Instagram, bazı kullanıcıların seveceği bazılarının ise hoşuna gitmeyecek bir özellik yayınladı. “Yoklama” adıyla sunulan bu özellik Instagram’ın DM (Direkt Mesajlar) bölümünde yer alıyor. İnsanların birbirlerine o an ne yaptıklarını bir fotoğraf ile göstermelerini sağlıyor. Instagram günlük yoklama özelliğini kapatmak ne yazık ki mümkün değil. Instagram anketler veya günlük yoklama özelliği şu anda genellikle Instagram’ın gruplar bölümünde kullanıldığından özelliği devre dışı bırakmak için gruplardan çıkma bir seçenek olabilir.

Günlük Yoklama’yı açmak oldukça kolaydır. İlk adım olarak, Instagram uygulamasını açın ve profil sayfanıza gidin. Ardından, sağ üst köşede bulunan üç çizgi simgesine tıklayın ve açılan menüden “Ayarlar” seçeneğini seçin. Ayarlar sayfasında, “Hesap” bölümüne gidin ve “Etkinlik Durumu” seçeneğini bulun.

Sizler için bizlerde instagram günlük yoklama kapatma, nasıl kapatılır? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page