İnstagram Rota Yeniden Oluşturuluyor Efekti Nasıl Yapılır? 2023

18.06.2023
A+
A-
İnstagram Rota Yeniden Oluşturuluyor Efekti Nasıl Yapılır? 2023

İnstagram Rota Yeniden Oluşturuluyor Efekti Nasıl Yapılır? 2023 Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için İnstagram Rota Yeniden Oluşturuluyor Efekti Nasıl Yapılır? 2023 sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

“Rota Yeniden Oluşturuluyor” efektinin temel özelliği, hikayenizde hareket eden bir rota izini takip etmektir. Bu efekti kullanarak, hikayenizde belirlediğiniz bir noktadan başlayarak rota çizmeniz mümkündür. Efekti uyguladıktan sonra, düzenlemek için birkaç seçeneğiniz vardır. Örneğin, efektin rengini veya kalınlığını değiştirebilirsiniz. Ayrıca, efektin boyutunu veya konumunu ayarlayabilirsiniz. Hikayenizi tamamladıktan ve efekti düzenledikten sonra, sadece paylaş butonuna dokunmanız yeterli olacaktır. Artık “Rota Yeniden Oluşturuluyor” efektini kullanarak harika hikayeler oluşturabilirsiniz.

  1. Instagram Uygulamasında Hikayenizi Oluşturun

İlk adım, Instagram uygulamasını açmak ve hikaye özelliğini seçmektir. Ardından, hikayenizi oluşturmak için kamerasına veya galerinize erişmeniz gerekecektir.

  1. “Efektler” Sekmesine Gitmek

Hikayenizi oluşturduktan sonra, ekranın sağ üst köşesindeki yüz simgesine dokunarak “Efektler” sekmesine gidebilirsiniz.

  1. “Arama” Özelliğini Kullanarak “Rota Yeniden Oluşturuluyor” Efektini Bulun

“Arama” özelliğini kullanarak “Rota Yeniden Oluşturuluyor” efektini kolayca bulabilirsiniz. Arama kutusuna “Rota” yazın ve arama sonuçları sayfasında efekti bulun.

  1. Efekti Uygulamak İçin “Rota Yeniden Oluşturuluyor” Efektine Dokunun

Efekti bulduktan sonra, hikayenize uygulamak için sadece “Rota Yeniden Oluşturuluyor” efektine dokunmanız yeterli olacaktır. Efekt hemen hikayenizin üstüne uygulanacak ve kullanıma hazır hale gelecektir.

Sizler için bizlerde İnstagram Rota Yeniden Oluşturuluyor Efekti Nasıl Yapılır? 2023 sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page