Instagram üzgünüz ancak bir sorun oluştu lütfen tekrar dene

18.11.2022
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Instagram üzgünüz ancak bir sorun oluştu lütfen tekrar dene

Instagram üzgünüz ancak bir sorun oluştu lütfen tekrar dene

Twitter hata bir sorun oluştu. lütfen daha sonra tekrar dene iphone android hatasıFarklı telefonlarda insgragram hesabınızı açabildiğinizi biliyorsunuz ama kendi telefonunuzda giremiyorsanız çözümü hemen aşağıda

Yöntem 1 – ( Bu adım Yalnızca Android Cihazlar İçin Gerçerlidir.)

İlk olarak telefonunuzda Ayarlar>Uygulamalar kısmında yer alan İnstagram uygulamasına tıklayın ve Ön Belleği temizleme butonuna basın. Bu işlem instagram’da yapmış olduğunuz oturumlarla ilgili gereksiz dosyaları temizleyecektir. Ardıdan instagram uygulamasını silin. Uygulamayı sildikten sonra Dosyalar’da mevcut olan *.instagram uzantılı dosya varsa bunları silin. Ardından telefonu yeniden başlatın ve instagram uygulamasını tekrar kurun. Bu aşamaları takip eden müşterilerimizin bir kısmı bu adımları takip ederek sorunlarını çözdü. 

Yöntem 1/2 – Apple iPhone ürünlerinde Ayarlar kısmında yer alan instagram uygulamasını bulun, uygulamanın hücresel verileri kullanma izni olup olmadığından emin olun.

Yöntem 2 – Telefonunuzdan giriş yapamadığını instagram hesabınıza Tarayıcı üzerinden giriş yapın. Bilgisayar’dan veya telefonun tarayıcı kısmından instagram.com’a girin ve hesabınızla giriş yapın. Ayarlar kısmından hesabınızı Facebook hesabınız varsa bu hesaba bağlayın. Ardından instagram uygulamasını telefonunuzdan açın ve Facebook ile oturum açma seçeceğini tıklayın. Üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu hatası ortadan kalkacaktır 🙂 Yalnız bahsettiğimiz bu işlem için instagram’a girerken hep facebook hesabınızla login olmanız gerekecektir.

Yöntem 3 – ( Facebook hesabı olmayanlar ve üstteki yöntemlerden herhangi bir sonuç alamayanlar için KESİN ÇÖZÜM ) 

Telefonunuzdaki tarayıcı üzerinden veya Bilgisayar üzerinden hata aldığınız instagram hesabına giriş yapın. Ayarlar kısmında yer alan Hesabımı Dondur’a tıklayın. Açılan seçeneklerden herhangi bir tanesini seçerek hesabınızı dondurun.