İrem Bayraktar Aksakal Kimdir? İrem Bayraktar kiminle evli? İrem Bayraktar Seçuk Bayraktar’ın neyi oluyor?

25.11.2023
A+
A-
İrem Bayraktar Aksakal Kimdir? İrem Bayraktar kiminle evli? İrem Bayraktar Seçuk Bayraktar’ın neyi oluyor?

İrem Bayraktar kimdir, kaç yaşında, nereli? İrem Bayraktar mesleği ne? İrem Bayraktar Seçuk Bayraktar’ın neyi oluyor? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için İrem Bayraktar kimdir, kaç yaşında, nereli? İrem Bayraktar mesleği ne? İrem Bayraktar Seçuk Bayraktar’ın neyi oluyor? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

İrem Bayraktar kimidr? İrem Bayraktar biyografisi? İrem Bayraktar vikipedi?

İrem Bayraktar Aksakal, 1991 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Teknik Üniversitesi ve State University of New York at New Paltz’da işletme üzerine çift diploma programı ile lisans eğitimini tamamladıktan sonra Galatasaray Üniversitesi’nde Pazarlama İletişimi Yönetimi üzerine yüksek lisans yaptı.

Dijital pazarlama ve e-ticaret sorumlusu olarak çalıştığı Çin menşeli bir firmadan Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’nun İştirakler ve Gayrimenkuller Daire Başkanlığı’na uzman olarak geçiş yapmıştır. Google’ın New Business Solutions ekibinde dijital pazarlama ve reklam alanında çalışmıştır. 2019-2021 yılları arasında Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı’nın girişimcilik, iş geliştirme ve gönüllü süreçlerinin koordinasyonunu üstlenmiştir. 2021 yılından itibaren aynı vakfın girişimcilik faaliyetlerini yürüten T3 Girişim Merkezi koordinatörü olarak görev yapmaktadır. Ayrıca TEKNOFEST İcra Kurulu üyesidir. Lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi ve State University of New York at New Paltz’da işletme üzerine çift diploma programı ile tamamlamıştır. Galatasaray Üniversitesi’nde Pazarlama İletişimi Yönetimi üzerine yüksek lisans yapmıştır.Çalışma kariyeri boyunca özel sektör, kamu ve sivil toplum deneyimleri kazanmıştır.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak İrem Bayraktar kimdir, kaç yaşında, nereli? İrem Bayraktar mesleği ne? İrem Bayraktar Seçuk Bayraktar’ın neyi oluyor? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

2022 yılında evliliği hakkında çıkan habere göre , Kandilli’deki Adile Sultan Sarayı’nda gerçekleştiren nikah töreniyle Salih ve Arzu Bayraktar çiftinin kızları İrem ile Osman Nuri ve Demet Aksakal çiftlerinin oğlu Ahmet evlendi. Sarıyer siyasetinin öne çıkan ve sevilen ismi Salih Bayraktar’ı ve ailesini bu mutlu gününde yalnız bırakmadılar. Yaşamlarını birleştiren genç çiftin nikah törenine iş ve siyaset camiasından çok sayıda davetli isim katıldı. Adile Sultan Sarayı’ndaki nikah törenine Sarıyer Kaymakamı Mehmet Özer, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun ve ilçe yönetimi, Milliyetçi Hareket Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Hakan Başpınar, meclis üyeleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri yer aldı. AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı’nca yapılan paylaşımda “Sarıyer’in önceki dönem İlçe Başkanı, Belediye Başkan Adayı, ağabeyi Salih Bayraktar’ın; kıymetli evladı İrem & Ahmet çiftini tebrik eder, iki cihanda mutluluk ve huzur dileriz” ifadelerine yer verildi.

İrem Bayraktar Selçuk Bayraktar İle Akraba Mı?

İrem Bayraktar ile Selçuk Bayraktar arasında bir akrabalık bağı var mı diye merak ediliyor. İrem Bayraktar ile Selçuk Bayraktar’ın akrabalık bağı vardır.

You cannot copy content of this page