Prof dr İrfan Kaya Ülger kimdir nerelidir? İrfan Kaya Vikipedi? Eşi kimdir?

18.10.2023
A+
A-
Prof dr İrfan Kaya Ülger kimdir nerelidir? İrfan Kaya Vikipedi? Eşi kimdir?

İrfan Kaya Ülger kimdir? İrfan Kaya Ülger Nerelidir? İrfan Kaya Ülger Vikipedi? İrfan Kaya Ülger Eşi kimdir?Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için İrfan Kaya Ülger kimdir? Nerelidir? Vikipedi? Eşi kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Doktor. İrfan Kaya Ülger, halen Kocaeli Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölüm Başkanı olarak görev yapmaktadır. İşyerleri Yabancı Sermaye Koordinasyon Derneği konağını 1988 yılında kazanmıştır. Malikler derneği üyesidir. Siyaset bilimci, araştırmacı, yazar. 29 Haziran 1964’te Sivas’ta doğdu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu (1989). 1990-91’de Milli Savunma Bakanlığı’nda uzman yardımcısı, 1992-93’te çeşitli gazetelerde gazeteci, 1993’te İzmir Ticaret Odası’nda uzman yardımcısı, 1993’te İzmir Ticaret Odası’nda ithalat ve pazarlama elemanı olarak çalıştı. 1993. -94. Yüksek lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde (1995), doktorasını Ankara Üniversitesi AB ve Uluslararası Ekonomik İlişkiler Bölümü’nde (2002 ) tamamladı.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak İrfan Kaya Ülger kimdir? İrfan Kaya Ülger Nerelidir? İrfan Kaya Ülger Vikipedi? İrfan Kaya Ülger Eşi kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page