İş insanı Fırat Yiğit kimdir, kaç yaşında ve nereli?

09.09.2023
A+
A-
İş insanı Fırat Yiğit kimdir, kaç yaşında ve nereli?

İş insanı Fırat Yiğit kimdir, kaç yaşında ve nereli? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için İş insanı Fırat Yiğit kimdir, kaç yaşında ve nereli? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Neden gündem oldu?

İş insanı Fırat Yiğit, İstanbul’un Bebek semtinde 60 bin liraya oturan kiracısını çıkarmak için 2 milyon TL vermeyi teklif etti.

Kiracı, Yiğit’in teklifini kabul ederek evi boşaltmaya söz verdi. Yiğit, daire boşaldıktan sonra aynı evi 400 bin liraya kiraya verecek.

Fırat Yiğit, 15.06.1978 yılında İzmir’de dünyaya geldi.

İş dünyasında gösterdiği ticari atılımlarla genç yaşta adından sıklıkla söz ettiren Fırat Yiğit, ilk olarak 1996 yılında Profilo Holding ile Telra A.Ş’yi kurarak kariyerine başladı.

1998 yılında petrol ticaretine atılan Yiğit, Shell çatısı altında 13 benzin istasyonun işletmeciliğini yaptı. Türkiye tarihinde en genç kulüp başkanı olma özelliğini de taşıyarak 2005-2006 sezonunda Göztepe SK’nün başkanlığını üstlendi. Dünyanın en büyük Hotel zincir markası Holiday Inn ile birlikte İstanbul’da 5 yıldızlı Hotel faliyetlerinde bulunmaktadır.

Havacılık sektöründe ise 6 Private özel jet ile hizmet veren şirketleri bulunmaktadır. 2022 itibariyle Milano, Dubai ve Monako da çeşitli iş kollarında faaliyet gösteren projeler üzerine yatırım yapmaktadır.

Sizler için bizlerde İş insanı Fırat Yiğit kimdir, kaç yaşında ve nereli? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page