İş insanı Hakan Cengiz ve eşi kimdir?

30.01.2024
A+
A-
İş insanı Hakan Cengiz ve eşi kimdir?

İş insanı Hakan Cengiz ve eşi kimdir? Hakan Cengiz kaç yaşında, nereli? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için İş insanı Hakan Cengiz ve eşi kimdir? Öldü mü? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Olay bugün saat 12.00 sıralarında meydana geldi. Solo Holding’in sahibi Hakan Cengiz ve Zehra Cengiz’in içinde bulunduğu otomobil, Mahmutbey gişelerinde seyir halindeyken, motosikletli saldırganın silahlı saldırısına uğradı.

Yapılan silahlı saldırıda, iş insanı Cengiz ve eşi yara almadan kurtulurken, kurşunlardan biri şoförleri Muhammet Yaşar’a isabet etti. Silahlı saldırganlar olay yerinden hızla kaçarken, yaralanan Yaşar hastaneye kaldırıldı.
Hakan Cengiz 1979 yılında Artvin’de dünyaya geldi. Eğitim hayatı Rize’de ve Trabzon’da geçti. İstanbul Güngörenspor’un başkanlığını üstlendi. Universal Gayrimenkul Yatırım firmasının sahibidir. Evli, ve bir kız çocuğu babasıdır. Hakan Cengiz 28 yaşına kadar Karadeniz’de yaşadı. Sonrasında 2006 yılında İstanbul’a yerleşti. Gayrimenkul sektörüne yakın bir arkadaşının önerisiyle giren Cengiz, çok kısa bir sürede başarı yakaladı. Hakan Cengiz’in eşi Zehra Cengiz’dir. Hakan Cengiz ve eşi Zehra Cengiz iş dolayısıyla tanışmış, sonrasında ise evlenmiştir.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak İş insanı Hakan Cengiz ve eşi kimdir? Öldü mü? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page