Işıl Reçber Kimdir? Rüştü Reçber, eşi ne iş yapıyor?

12.05.2023
A+
A-
Işıl Reçber Kimdir? Rüştü Reçber, eşi ne iş yapıyor?

Işıl Reçber Kimdir? Rüştü Reçber, eşi ne iş yapıyor? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Işıl Reçber Kimdir? Rüştü Reçber, eşi ne iş yapıyor? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Kendisini modacı olarak tanıtan Reçber, giydiği kıyafetler ile adından sık sık söz ettiriyor. Bir yıl önce açmış olduğu youtube kanalında ise 20 adet videosu ve 3,56 Bin takipçisi bulunuyor. 18 yaşında kendi ismine özel kurduğu parfüm firması vardır. Bu zamana kadar farklı kategorilerde de kendi tasarımlarını, sevenleriyle buluşturmuştur. Işıl Reçber 5 Ekim 1977 yılında Gaziantep’de dünyaya gelmiştir. Antep ve Arnavut karışımı bir aileye doğmuştur. İki tane erkek kardeşi olan Reçber ailenin tek kızıdır. Çocukluk ve gençlik yıllarını Antalya’da geçirmiştir. 17 yaşında Rüştü Reçber ile Antalya’da tanışmıştır. 1997 yılında ise Rüştü Reçber ile nikah masasına oturan, Işıl Reçber’in 2 çocuğu vardır.

En büyük çocukları 19 yaşında olan Reçber çiftinin kızları, Koç Özel lisesinden mezun olduktan sonra Boston Üniversitesinde eğitim hayatına devam ediyor. İkinci çocukları olan Mehmet Burak ise henüz 14 yaşında olmasına rağmen babası gibi futbol aşkıyla yoluna devam ediyor. Futbol eğitimine Galatasaray Futbol Akademisinde devam eden Mehmet Burak, Barcelona’nın FCBEscola futbol okulundan davet almış. Işıl Reçber Kimdir? Rüştü Reçber, eşi ne iş yapıyor?

Sizler için bilgivip.com ailesi olarak Işıl Reçber Kimdir? Rüştü Reçber, eşi ne iş yapıyor? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page