iys.org.tr nedir? iys.org.tr güvenilir mi?

20.06.2023
A+
A-
iys.org.tr nedir? iys.org.tr güvenilir mi?

iys.org.tr nedir? iys.org.tr güvenilir mi? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için iys.org.tr nedir? iys.org.tr güvenilir mi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Evet merak edilen İYS, vatandaşların tüm ticari elektronik ileti onaylarını tek noktada ve güvenli bir biçimde tutmaktadır. Böylece vatandaşlar aynı yerde tüm onay ve ret işlemlerini kolaylıkla yapabilir. Bu amaçla vatandaşlar İYS İnternet sitesi, e-Devlet veya İYS Mobil uygulamasını kullanabilir. Şikayetvar profili için buraya göz atabilirsiniz.

Sizler için bizlerde iys.org.tr nedir? iys.org.tr güvenilir mi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

İYS ile tüketiciler verdikleri tüm ticari elektronik ileti onaylarını tek bir noktadan görebilecek, kontrol edebilecek ve reddetme hakkını kullanabilecek. Bakanlık tarafından 150 bin adedin üstünde ticari elektronik ileti onayı olan hizmet sağlayıcılara mevcut onaylarını İYS’ye yüklemeleri için verilen süre 31 Aralık 2020’de sona erdi.

Vatandaşlar ticari elektronik iletilere ilişkin onaylarını bugünden itibaren 16 Şubat 2021’e kadar e-Devlet üzerinden veya www.iys.org.tr adresinden kontrol edebilecek ve onay tercihlerini değiştirebilecek.

You cannot copy content of this page