Jara Çimen kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Soyadı Çimen olan şarkıcı? Jara Çimen Halk TV

05.06.2023
A+
A-
Jara Çimen kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Soyadı Çimen olan şarkıcı? Jara Çimen Halk TV

Jara Çimen kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Soyadı Çimen olan şarkıcı? Jara Çimen Halk TV Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Jara Çimen kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Soyadı Çimen olan şarkıcı? Jara Çimen Halk TV sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Çocuk veya genç sanatçı diyebileceğimiz Jara Çimen IMC AJANS model / cast kadrosunda yer almaktadır. Kendisi henüz 13 yaşında ve 140cm uzunluğundadır. Kahverengi gözleri ve saçları vardır. Biyografisi hakkında internette maalesef pek bilgi yoktur. Jara Çimen, Türk televizyon ve sinema dünyasının genç yeteneklerinden biridir. Jara Çimen, 2010 yılında doğmuştur ve henüz 13 yaşında genç bir yetenektir. Jara, yaşına ve genç yaşına rağmen dikkat çeken performansı ile tanınmaktadır.

Henüz küçük yaşına rağmen, Jara Çimen’in oyunculuk yeteneği ve sektöre getirdiği enerji, onu önemli projelerde yer alabilen bir aktör yapmaktadı

Sizler için bizlerde Jara Çimen kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Soyadı Çimen olan şarkıcı? Jara Çimen Halk TV sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Jara Çimen kaç yaşında?

Jara Çimen 2010 yılında doğmuştur ve 2023 yılında 13 yaşındadır.

Jara Çimen nereli?

Tuncelili olduğu söylenmektedir.

Jara Çimen boyu ve kilosu kaç?

Jara Çimen 140 cm ve 28 kilodur.

Jara Çimen ailesi, annesi, babası kimdir?

Jara Çimen’in ailesinin genç yaşına rağmen yetenekli bir oyuncu olarak dikkat çekmesinde ailesinin de rolü büyük olduğu kesin lakin anne ve Babasıyla ilgili detaylı bilgiler kamuoyuyla paylaşılmamıştır.

Youtube üzerinden paylaştığı son video ve açıklaması “Siz değerli dinleyiciler ile Dersim Ovacık’ta Munzur Kültür ve Doğa Festivali’nde geçirdiğimiz keyifli anları büyük bir mutlulukla sizlerle paylaşıyoruz. Tüm videolarımızdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın.”

BONUS BİLGİ VİP

Soyadı Çimen olan şarkıcı?

Mazlum Çimen (d. 18 Haziran 1958, Kahramanmaraş), Türk besteci, keman sanatçısı, balet ve oyuncu. İstanbul Devlet Konservatuvarı’nın bale bölümünden mezun olmuş; İstanbul Devlet Opera ve Balesi’nde balet olarak görev yapmıştır. Toplamda 14 en iyi müzik ödülü sahibidir. Aday olduğu her festivalde “En İyi Film Müziği” ödülünü aldı. Eskiden Banu Kırbağ, Edip Akbayram, Fatih Kısaparmak gibi isimlere verdiği bestelerini kendi seslendirmeye başladı. 2009 yılında piyanist oğlu Saki Çimen ile birlikte “Çimen Müzik” şirketini kurdu.

You cannot copy content of this page