Jermin Çetinkaya Kimdir? Nerelidir? Narod Çetinkaya kimdir? Narod Çetinkaya ne is yapıyor?

19.10.2023
A+
A-
Jermin Çetinkaya Kimdir? Nerelidir? Narod Çetinkaya kimdir? Narod Çetinkaya ne is yapıyor?

Jermin Çetinkaya Kimdir? Nerelidir? Narod Çetinkaya kimdir? Narod Çetinkaya ne is yapıyor? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Jermin Çetinkaya Kimdir? Nerelidir? Narod Çetinkaya kimdir? Narod Çetinkaya ne is yapıyor? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Jermin Çetinkaya Sibil Çetinkaya’nın annesidir. Bir röportajında Sibil ” Gerçekten de öyle, kendisi benim en yakın arkadaşım. Mükemmel bir anne, ben onunla ilgili hiçbir şikayette bulunamam vallahi. Her derdime koşar ve yeri geldiğinde de beni kendime getirmek için bana hayat dersi verme moduna girer.” demiştir. Buna binaen Jermin Çetiknkaya ise “ Evet, gerçekten Sibil ile olmak çok güzel. Eğlenceli ve hayata pozitif bakan bir kızım var. Her zaman mutlu bir çocuk oldu, o yüzden onunla vakit geçirmek bana her zaman iyi gelir.” demiştir.

Hızla gelişen dijital medya dünyasının önde gelen ajanslarından Games Medya’nın kurucu ortağı olan Narod Çetinkaya, öğrenimini Notre Dame de Sion Fransız Lisesi’nden sonra Galatasaray Üniversitesi İşletme bölümünde tamamladı.

Üniversite hayatı sonrası kariyerine aile şirketinde finans yöneticisi olarak devam eden Narod Çetinkaya, yaşam koçluğu eğitimlerini tamamlayarak yeni kariyer hedeflerinde hızla yol aldı. Şimdi ise influencer marketing ve dijital proje içerikleri üretmeye devam etmekle birlikte, dijital platformlarda dizi yapımcılığını da sürdürmektedir.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Jermin Çetinkaya Kimdir? Nerelidir? Narod Çetinkaya kimdir? Narod Çetinkaya ne is yapıyor? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page