Jisoo gruptan ayrıldı mı? Güney Koreli Jisoo hasta mı, kanser mi oldu? 2023

11.06.2023
A+
A-
Jisoo gruptan ayrıldı mı? Güney Koreli Jisoo hasta mı, kanser mi oldu? 2023

Jisoo gruptan ayrıldı mı? Güney Koreli Jisoo hasta mı, kanser mi oldu? 2023 Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Jisoo gruptan ayrıldı mı? Güney Koreli Jisoo hasta mı, kanser mi oldu? 2023 sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Kim Ji-soo sahne adıyla Jisoo olarak bilinen, Güney Koreli bir şarkıcı ve oyuncudur. 3 Ocak 1995 tarihinde Güney Kore’nin Gyeonggi bölgesindeki Gunpo şehrinde doğan Jisoo’nun bir abisi ve bir ablası vardır. Gençlik yıllarında basketbol oynadı ve tekvando eğitimi aldı. Seul Sanat Okulu’nda okuyan Jisoo, okulun drama kulübü seçmelerini kazanarak oyunculuk deneyimleri elde etti. 2011 yılında YG Entertainment tarafından düzenlenen seçmelere katılan ve seçilen Jisoo, 5 yıl stajyerlik eğitimi aldıktan sonra 8 Ağustos 2016’da Blackpink adlı kız müzik grubunun görseli ve lider vokali olarak çıkış yaptı. Ayrıca 2021 yılında Snowdrop dizisinde başrol oyuncusu olarak yer aldı. Jisoo’nun gruptan ayrıldığı iddiaları hastalandığı veya kanser olduğuna ilişkin haberlerden sonra geldi. Ne hastalığı ne de ayrılığıyla ilgili haberler doğrudur. Haberlerin hiçbiri doğru değildir. Onunla ilgili tek olumsuz gelişme çalıştığı şirketin sanatçılar listesinde isminin şu anda görünmüyor olmasıdır. Ancak bunun da tam olarak ne anlama geldiği bilinmiyor.

Sizler için bizlerde Jisoo gruptan ayrıldı mı? Güney Koreli Jisoo hasta mı, kanser mi oldu? 2023 sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page