June dump ne demek? Photo dump ne Demek? İnstagram photo dump nasıl yapılır?

01.07.2023
A+
A-
June dump ne demek? Photo dump ne Demek? İnstagram photo dump nasıl yapılır?

June dump ne demek? Photo dump ne Demek? İnstagram photo dump nasıl yapılır?

Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için June dump ne demek? Photo dump ne Demek? İnstagram photo dump nasıl yapılır? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

June dump Haziran Çöplüğü anlamına gelir.

Photo dump yine Instagram’da popüler olan bir akımdır. Eğer herhangi bir ay, yıl veya farklı bir olayı temsil etmeyen fotoğraflarınız varsa bu fotoğrafları #photodump etiketiyle Instagram profilinizde paylaşabilirsiniz. Instagram’ın Input ile paylaştığı verilere göre ABD’de “photo dump” veya #photodump ifadesinin 700.000’den fazla kullanımı oldu. Bir tür kişisel günlük olarak kullanılan bu photo dump akımının bu kadar ilgi çekmesinin iki sebebi bulunuyor.

January Dump Instagram Ne Demek?

Instagram dump veya kullanılan January Dump Instagram akımı aslında ‘’her şey yolunda’’ anlamını içeriyor. Bu akım şu anda Amerika Birleşik Devletleri’nde 700.000’den fazla kişi tarafından benimsenmiş durumda ve sürekli olarak dump kategorisi güncellenmektedir.

Instagram’da fotoğraf paylaşacağınız zaman aklınıza şunlar geliyorsa; ‘’Fotoğraf nasıl?, Estetik duruyor mu?, İyi mi?’’ bunların her birisinin üzerine Instagram dump çizgi çekiyor. Çünkü Instagram dump tam da bunun için fotoğraf çöplüğünüzü ortaya çıkartmanız adına kullanılıyor. Çektiğiniz fotoğrafları kareler halinde isterseniz hikayenizde paylaşın isterseniz de Instagram profilinizde paylaşın.

You cannot copy content of this page