Kadirhan Öztürk kimdir nerelidir? Kadirhan özt√âºrk kimdir nerelidir?

10.10.2023
A+
A-
Kadirhan Öztürk kimdir nerelidir? Kadirhan özt√âºrk kimdir nerelidir?

Kadirhan Öztürk ne mezunu? Kadirhan Öztürk kaç yaşında? Kadirhan Öztürk kimdir nerelidir? Kadirhan özt√âºrk kimdir nerelidir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Kadirhan Öztürk kimdir, nerelidir, kaç yaşında, ne mezunu? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

@kadirhanozturk kullanıcı adı ile Twitterda bulunur. Açıklama kısmında şu bilgiler yer alır.

Research Director at Tacirler Investment/Columnist at Şalom/Burada yazılanlar TAMAMEN şahsi görüşlerimdir, yatırım tavsiyesi değildir/ Paralara sahip çıkalım..

Tacirler Yatırım Menkul Değerler A.Ş. isimli firmada Araştırma Yöneticisi olarak geçmektedir.

Youtube üzerinden yaptığı yorumlar ile dikkat çekmektedir.

Ekonomi Ekranı isimli Youtube kanalında yorumlar yapmaktadır. Kanalın açıklama kısmında şu bilgiler yer alır.

Türkiye’nin ekonomi kanalı Ekonomi Ekranı’na hoş geldiniz. Ekonomiyi anlaşılır bir dille anlatan farklı uzmanlarla karşınızdayız. Gram altın ve ons altın fiyatları, gümüş fiyat tahminleri, hisse senetleri, hisse analizleri, bilanço yorumları, Borsa İstanbul ve küresel borsalar, faiz haberleri, dolar kuru haberleri, kripto paralar gibi ekonominin içeriğini sizlere taşıyoruz. Sami Altınkaya sunuculuğunda son dakika ekonomi haberleri ile özgür, tarafsız yorumlarla ve size özel yayınlarla temel analiz, teknik analiz ve eğitim videolarımızla sıfırdan ekonomi ve ileri düzey ekonomi bilgilerimizi paylaşıyoruz.

Hakkında bazı kullanıcı yorumları şu şekilde;

“anlatmak istediklerini takır takır, lafı fazla eveleyip gevelemeden, kafaları bulandırmadan gayet net şekilde anlatan ve belli ki bilgi paylaşmayı seven bi insan.

umarım yolu açık olur, buralar ileride çok değerlenir.”

tacirler yatırımın youtube kanalından veya muhtelif kanallardan takip etmekte fayda var.

“kendisini ekonomitube tv de yaptığı bist ve amerikan borsaları yorumları ile tanıdığım aynı zamanda tacirler yatırım araştırma direktörü olarak görev yapan ekonomist. attığı tweetlerle ve yaptığı programlarla özellikle borsa yatırımcısı için balık tutmanın yanında balık tutmasını da öğretmektedir.”

“gerek gözlüğünden gerek konuşma tarzından zeka küpü olduğu anlaşılan arkadaş.

paylaşımcı ve öğretici tarzına devam etmen dileğiyle, ilgiyle her kanaldaki videolarını takip ediyorum.”

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Kadirhan Öztürk ne mezunu? Kadirhan Öztürk kaç yaşında? Kadirhan Öztürk kimdir nerelidir? Kadirhan özt√âºrk kimdir nerelidir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page