Kan ve Kemik (Blood and Bone) 2 var mı? Kan ve kemik 2. ne zaman çıkacak?

14.06.2023
A+
A-
Kan ve Kemik (Blood and Bone) 2 var mı? Kan ve kemik 2. ne zaman çıkacak?

Kan ve Kemik (Blood and Bone) 2 var mı? Kan ve kemik 2. ne zaman çıkacak? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Kan ve Kemik (Blood and Bone) 2 var mı? Kan ve kemik 2. ne zaman çıkacak? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Evet o efsane filmin konusunu hatırlayacak olursak Hapishanede öldürülen yakın bir arkadaşının son isteğini yerine getirmek için söz veren Isaiah Bone (Michael Jai White) dışarı çıktıktan sonra Los Angeles’a gelir. İnsafsız bir güce ve yıkıcı vuruş tekniklerine sahip olan genç dövüşçüyü bu büyük kentte kuralsız sokak savaşları ve acımasız dövüş müsabakaları beklemektedir.

Asıl soruya gelecek olursak, filmin sonunda Bone işlerim var diyor ve gidiyor 2. filmin sinyalini veriyor fakat 2009 yapımı olan bu filmden bu yana 14 yıl geçmesine rağmen maalesef yeni film gelmedi, gelmeyeceği söyleniyor.

Sizler için bizlerde Kan ve Kemik (Blood and Bone) 2 var mı? Kan ve kemik 2. ne zaman çıkacak? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page