Astrolog Kassandra Kassandra kimdir? Kassandra 2023 kehanetleri

23.04.2023
A+
A-
Astrolog Kassandra Kassandra kimdir? Kassandra 2023 kehanetleri

Kassandra kimdir? Kassandra astrolog nereli? Astrolog Kassandra, 2022 kehanetleri

Kassandra, Troya Kralı Priamos ve Hekabe’nin en güzel olduğu rivayet edilen kızıdır. Kassandra aynı zamanda Yunan mitolojisinin bir kahramanıdır. Savaşı yaşamış ve savaşta ağabeyi Hektor’u ve sözlülerini kaybetmiştir. Troya atı’nın getireceği tehlikeden dolayı çevresini uyarmaya çalışmıştır, ancak dinleyeni olmamıştır. Astrolog Kassandra Kassandra kimdir? Kassandra 2023 kehanetleri Kassandra, Troya Kralı Priamos ve Hekabe’nin en güzel olduğu rivayet edilen kızıdır. Kassandra aynı zamanda Yunan mitolojisinin bir kahramanıdır.

Kassandra, 24 Haziran 2021 tarihinde Türkiye’de orman yangınlarının çıkacağını ve ABD’de 8.2’lik deprem gerçekleşeceğini söylemişti.

Bazı depremlerin paniğe neden olacağından söz eden kahin, 2022 yılının doğal afetlerle geçeceğini belirtti.

Deprem ve orman yangınlarının 2022 yılında artacağından söz eden Kassandra, İstanbul ve İzmir gibi büyükşehirlerin susuzluk sorunuyla boğuşacağını belirtti.

Kehanetini desteklemek için Kassandra, “Gökyüzünde bir bomba patlayacak ve bu kuvvetli yağışlara neden olacak. Bu bölgelerde sel felaketi sinyalleri görüyorum” dedi. Bir başka kahin Baba Vanga da, 2022 yılında Türkiye’nin su kriziyle karşı karşıya kalacağını tahmin etmişti.

Büyük boyutta depremlerin Türkiye’de meydan gelebileceğini söz eden Kassandra, insanlığın depremle mücadeleye başlayacağını dile getirdi.

Deprem korkusunun insanları esir alacağından söz eden Kassandra, “İlerleyen yıllarda koronavirüs benzeri salgın hastalıklar yeni türleriyle karşımıza çıkacak” diye konuştu. Kassandra “Sarışın bir sanatçının evliliğini biterecek. Bu sanatçı fikren ve ruhen anlaşamadık ayrıldık açıklamasını yapacak. Gerçek bu şekilde olmayacak. O ünlü isim adatılmaktan bıktığı için evliliğini biterecek. Sanatçının sevenleri bu ayrılığı üzelerek medyadan takip edecek. Ama işin öyle olmadığını aylar sonra öğrenecekler” dedi

Kassandra’nın tahminlerinin bilinen şeyler olduğunu söyleyenler ise çok fazla. Kassandra’nın yaptığı koronaviirüs tahminlerinin bilinen şeyler olduğunu, ünlü ölümlerinin de mutlaka yaşandığını söyleyen kullanıcılar, Kassandra’ya prim verenleri saçmalık olarak tanımladı.

Kassandra hakkında ise detaylı bilgi bulunmuyor. Astrolog Kassandra Kassandra kimdir? Kassandra 2023 kehanetleri

You cannot copy content of this page