Katmerci Holding Yılmaz Katmerci kimdir, kaç yaşında? Yılmaz Katmerci’nin çocukları kimler?

05.09.2023
A+
A-
Katmerci Holding Yılmaz Katmerci kimdir, kaç yaşında? Yılmaz Katmerci’nin çocukları kimler?

Katmerci Holding Yılmaz Katmerci kimdir, kaç yaşında? Yılmaz Katmerci’nin çocukları kimler? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Katmerci Holding Yılmaz Katmerci kimdir, kaç yaşında? Yılmaz Katmerci’nin çocukları kimler? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Yılmaz Katmerci, 20 Ekim 1966 yılında Rize Pekmezli Köyü’nde dünyaya geldi. İlk ve ortaöğretimini tamamlamasının ardından Rize Ticaret Lisesi’nden mezun oldu. Ardından Anadolu Üniversitesi Eskişehir Muhasebe bölümünde eğitim aldı. Katmerci Holding’in sahibi Yılmaz Katmerci’nin en büyük oğlu Orbay Katmerci (49), İstanbul Ahırkapı açıklarında ölü bulundu.

Yılmaz Katmerci, iş hayatına 1986 yılında babasının kurduğu Katmerci Un Fabrikası’nda çalışarak başladı. 1990 yılında babasının vefatının ardından işleri devraldı ve Katmerci Holding’i kurdu. Holding bünyesinde turizm, inşaat, mermer, gıda ve tıp alanlarında yatırımlar yaptı.

Yılmaz Katmerci, 1997 yılında AK Parti Rize Milletvekili adayı oldu ancak seçilemedi. 2002 yılında ise AK Parti Rize İl Başkanlığı görevine getirildi. 2004 yılında ise bu görevinden istifa etti.

Yılmaz Katmerci, 37 yıl evli kaldığı eşi Necla Katmerci’den 2010 yılında boşandı. Boşanma davası sırasında oğlu Orbay Katmerci, babasının kendisini ve annesini malikanelerinden attığını iddia etmişti. Mahkeme, Yılmaz Katmerci’yi eşine 3 milyon TL tazminat ve aylık 20 bin TL yoksulluk nafakası ödemeye mahkum etmişti. Yılmaz Katmerci, iş hayatına un fabrikası ile başlamıştır.

Sizler için bizlerde Katmerci Holding Yılmaz Katmerci kimdir, kaç yaşında? Yılmaz Katmerci’nin çocukları kimler? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page