Kazım Kaman kimdir? Nereli? Öldü mü? Neden öldü?

19.09.2023
A+
A-
Kazım Kaman kimdir? Nereli? Öldü mü? Neden öldü?

Kazım Kaman kimdir? Nereli? Öldü mü? Neden öldü? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Kazım Kaman kimdir? Nereli? Öldü mü? Neden öldü? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

POMEM Müdürü Kazım KAMAN 1972 yılında Ankara’da doğmuştur. 1990 yılında Ankara Polis Kolejinden, 1994 yılında Polis Akademisinden mezun olduktan sonra sırasıyla EGM İnterpol Daire Başkanlığı, Şırnak, Denizli, Kırıkkale, Bitlis İl Emniyet Müdürlükleri ile Polis Akademisi Başkanlığında görev yapmıştır. 2002-2003 ile 2006-2008 yılları arasında BM Kosova (UNMIK) Misyonunda üst düzey yöneticilik yapmıştır. 26/10/2019 tarihli Bakanlık Olur’ları ile Polis Başmüfettişi olarak, Bitlis POMEM Müdürü olarak atanmıştır.Kaman, 1 çocuk babası olup ileri seviyede İngilizce bilmektedir.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Kazım Kaman kimdir? Nereli? Öldü mü? Neden öldü? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Beyin kanması geçiren Bitlis Polis Akademisi Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) Müdürü Kazım Kaman (51), 29 günlük yaşam savaşını kaybetti. Kazım Kaman için Dağkalfat Camisi’nde cenaze namazı kılındı. Cenazeye Emniyet Genel Müdürü Erol Ayyıldız, Çubuk Kaymakamı Adem Keleş, Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş, siyasiler, meslektaşları ile yakınları ve çok sayıda kişi katıldı. Kılınan namazın ardından Kaman’ın cenazesi, köy mezarlığında toprağa verildi.

You cannot copy content of this page