Kendi Düşen Ağlamaz Nergis kimdir? Gerçek adı? Yaşı? Boyu? Sevgilisi? Hikayesi?

09.07.2023
A+
A-
Kendi Düşen Ağlamaz Nergis kimdir? Gerçek adı? Yaşı? Boyu? Sevgilisi? Hikayesi?

Kendi Düşen Ağlamaz Nergiz kimdir? Kendi Düşen Ağlamaz Nergis hanım kimdir? Kendi Düşen Ağlamaz Nergis kimdir? Gerçek adı? Yaşı? Boyu? Sevgilisi? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Kendi Düşen Ağlamaz Nergis kimdir? Gerçek adı? Yaşı? Boyu? Sevgilisi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

TRT 1’in yeni dizisi Kendi Düşen Ağlamaz’ın çekimleri, İstanbul’un Balat ilçesinde gerçekleşmektedir. Nergis Özçelik rolüne hayat veren isim Ececan Gümeci’dir.

Kendi Düşen Ağlamaz Nergis Ececan Gümeci kimdir? Ececan Gümeci kaç yaşında? Kendi Düşen Ağlamaz Nergiz kimdir? Kendi Düşen Ağlamaz Nergis hanım kimdir?

Bursa doğumludur.

1983 yılında dünyaya gelmiş olup 40 yaşındadır günümüzde.

Ececan Gümeci Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Ana Sanat Dalı mezunudur. Eğitimi sırasında Erzurum Devlet Tiyatrosu ve Bursa Devlet Tiyatrosunda görev yapmıştır. Birçok dizide ve filmde rol almıştır. Kamera önü oyunculuğa ilk olarak En Son Babalar Duyar dizisiyle başlayan oyuncu daha sonrasında Geniş Aile, Haneler, Avrupa Yakası gibi yapımlarda da yer almıştır.

2011-2013 yılları arasında Atv’de yayınlanan Alemin Kıralı dizisinde Nihale Kıral Otuzşubat rolünü canlandırdı ve bu karakterle tanınırlığı daha çok arttı. Sinemada ise Kutsal Damacana: Dracoola, Sağ Salim 2 ve Vezir Parmağı yapımlarında rol almıştır.

Sizler için bizlerde Kendi Düşen Ağlamaz Nergis kimdir? Gerçek adı? Yaşı? Boyu? Sevgilisi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

KENDİ DÜŞEN AĞLAMAZ KONUSU NEDİR?

Alize daha doğduğu ilk gün annesini kaybetmiştir. Babasının yıllarca şımartarak büyüttüğü Alize son derece güzel bir genç kızdır fakat bir o kadar da bencildir.

Babasının yeniden evlenme kararı alması ile resmen deliren Alize bunun intikamını almaya karar verir. Babasının evlenmesini engellemek adına, onun karşı çıkacağı biriyle gerçek olmayan bir evlilik yapma planı kurar. Fakat işler onun istediği gibi ilerlemeyecektir.

Oyuncu kadrosu ve karakterler

  • Hakan Yılmaz – Nurettin Soner.
  • Selen Soyder – Sinem Devran.
  • Enes Koçak – Serkan Darıca.
  • Eylül Tumbar – Alize Soner Darica.
  • Hivda Zizan Alp – Serap Bıçakcı
  • Yonca Şahinbaş – Esma Soner.
  • Berat Yenilmez – Kadir Darıca.
  • Yiğit Kalkavan – Bahattin.

You cannot copy content of this page