Kendra Wilkinson kimdir? Kaç yaşınd? Eşi kim? Kendra Wilkinson husband?

07.05.2023
A+
A-
Kendra Wilkinson kimdir? Kaç yaşınd? Eşi kim? Kendra Wilkinson husband?

Kendra Wilkinson kimdir? Kaç yaşınd? Eşi kim? Kendra Wilkinson husband?

2009 ila 2018 arası Hank Baskett ile evli kalmıştır. Henry Randall Baskett III, Minnesota Vikings, Philadelphia Eagles ve Indianapolis Colts için Ulusal Futbol Ligi’nde oynayan eski bir Amerikan futbolu geniş alıcısıdır. Clovis, New Mexico’da yaşayan Baskett, New Mexico Üniversitesi’nde kolej futbolu oynadı.

Kendra Leigh Wilkinson, 12 Haziran 1985′de California San Diego’da dünyaya geldi.8 yaşında iken annesi Patty Wilkinson babası Eric’den boşandı. San Diego şehrinin Clairemont mahallesinde büyüdü. Clairemont Lisesi’nden 2003 senesinde mezun oldu. Liseden sonra “glamour model” olarak ve bir ara da bir dişçi ofisinde yönetici asistanı olarak çalıştı. 2004 senesinde Playboy dergisi için çalışmaya başladı.

Playboy’un kurucusu olan Hugh Hefner’in 3 tavşan kızından birisiydi ve “The Girls Next Door” adli dizide yardımcı oyuncu olarak görev aldı. Eski Playboy güzeli Kendra Wilkinson, Kendra adlı kendi adını taşıyan televizyon şovuyla ABD’de bir hayli ünlü oldu. 2006 senesinde Playboy’un Special Editions Sexy 100 sayısında resimleri yayınlandı. Kendra Wilkinson, ani bir kararla playboydan ayrılarak 27 Haziran 2009 tarihinde NFL basketbol takımının oyuncusu Hank Baskett’la evlendi. 11 aralık 2009 tarihinde Hank adında bir çocuğu oldu. Kendra Wilkinson kimdir? Kaç yaşınd? Eşi kim? Kendra Wilkinson husband?

You cannot copy content of this page