Kim milyoner olmak ister Rabia kimdir? Rabia Birsen Güvercin ne kadar kazandı?

04.09.2023
A+
A-
Kim milyoner olmak ister Rabia kimdir? Rabia Birsen Güvercin ne kadar kazandı?

Kim milyoner olmak ister Rabia son bölüm? Kim milyoner olmak ister Rabia Birsen kimdir? Kim milyoner olmak ister Rabia kazandı mı? Kim milyoner olmak ister Rabia ne kadar kazandı? Kim milyoner olmak ister Rabia Birsen Güvercin instagram

Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Kim milyoner olmak ister Rabia kimdir? ne kadar kazandı? Son bölüm? Kazandı mı? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Rabia Birsen Güvercin kim milyoner olmak ister yarışmasına damgasını vuran isim.

Rabia Birsen Güvercin Konyalıdır.

Rabia Birsen Güvercin 400 bin TL değerindeki soruyu bildi ve bugüne kadar 1 Milyon değerindeki soruyu açtırmaya hak kazanan 5. kişi oldu. Milyoner tarihine geçen isimlerden birisi oldu.

Rabia Birsen Güvercin aslen Konyalı fakat Ankara’da yaşıyor. Pozitif enerjisi ile kendini tüm Türkiye’ye sevdirdi.

Rabia Birsen Güvercin henüz 24 yaşında, kendisi 1999 doğumludur. Gazi Üniversitesi Biyoloji bölümünden mezun olmuştur.

Sizler için bizlerde Kim milyoner olmak ister Rabia son bölüm? Kim milyoner olmak ister Rabia Birsen kimdir? Kim milyoner olmak ister Rabia kazandı mı? Kim milyoner olmak ister Rabia ne kadar kazandı? Kim milyoner olmak ister Rabia Birsen Güvercin instagram sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Babasının kasap dükkanında kolunu kıyma makinesine kaptırdığını ifade eden genç yarışmacı, “Artık daha havalı bir kolum oldu” diyerek izleyenleri güldürdü.

Rabia Birsen Güvercin ne kadar kazandı?

Rabia Birsen Güvercin, 400.000 TL‘lik soruyu bildi ve bugüne kadar 1 milyon liralık soruyu açtırmaya hak kazanan 5. kişi olarak Kim Milyoner Olmak İster tarihine geçti.

You cannot copy content of this page