Kirli sepeti dizisi nerede çekiliyor? Kirli sepeti dizisi hangi sitede çekiliyor?

25.09.2023
A+
A-
Kirli sepeti dizisi nerede çekiliyor? Kirli sepeti dizisi hangi sitede çekiliyor?

Kirli sepeti dizisi nerede çekiliyor? Kirli sepeti dizisi hangi sitede çekiliyor? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Kirli sepeti dizisi nerede çekiliyor? Kirli sepeti dizisi hangi sitede çekiliyor? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Kirli Sepeti dizisinin İstanbul’da çekileceği belirtiliyor. İstanbul’un Beşiktaş ve Galata gibi yerlerinde çekilen Kirli Sepeti dizisinde renkli görüntüler oluştu. Kirli Sepeti dizisinin uyarlama olduğuna ilişkin bir bilgi bulunmuyor. Dizi özgün bir senaryo ile ekrana geliyor.

Pazar günü reyting sonuçlarına bakıldığında Fox TV’de ilk bölümü ekrana gelen Kirli Sepeti de reyting listesine iddialı bir giriş yaparak üçüncü sırada yer aldı.

KİRLİ SEPETİ GERÇEK Mİ, UYARLAMA MI?

Kirli Sepeti dizisinin uyarlama olduğuna ilişkin bir bilgi bulunmuyor. Dizi özgün bir senaryo ile ekrana gelecek.

Yapımcılığını MedYapım’ın, yönetmenliğini Ece Erdek Koçoğlu’nun üstlendiği Kirli Sepeti dizisi bu akşam ilk bölümü ile ekrana gelecek.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Kirli sepeti dizisi nerede çekiliyor? Kirli sepeti dizisi hangi sitede çekiliyor? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page