Kişisel sağlık bilgi formu hata veriyor? e-devlet kişisel sağlık bilgi formu doldurma?

05.07.2023
A+
A-
Kişisel sağlık bilgi formu hata veriyor? e-devlet kişisel sağlık bilgi formu doldurma?

Kişisel sağlık bilgi formu hata veriyor? e-devlet kişisel sağlık bilgi formu doldurma? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Kişisel sağlık bilgi formu hata veriyor? e-devlet kişisel sağlık bilgi formu doldurma? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Kişisel sağlık bilgi formu, çeşitli amaçlar doğrultusunda resmi kurumlardan sağlık raporu almak isteyen kişilerin doldurmaları gereken bir evraktır. Halk arasında yaygın olarak kullanılan isminden farklı olarak belgenin resmi adı Kişiye Ait Sağlık Bilgi Formu’dur. Formun basılı versiyonu, bünyesinde kişinin sağlık raporunun ne amaçla alınmak istediğini ve halihazırdaki fiziksel/zihinsel durumunu beyan ettiği 7 farklı bölümü barındırır.

Öncelikle e-devlete tc kimlik numaramız ve şifremizle beraber giriş yapıyoruz. Giriş sonrasında arama kutusuna alttaki görseldeki gibi “kişisel sağlık bilgi formu” yazıp altta çıkan butona tıklayınız.

Ardından alttaki görseldeki gibi bir ekranla karşılaşacaksınız. Kişiye ait sağlık bilgi formu almak için aha önce başvurunuz bulunmadığından sağ üstteki yeni başvuru butonuna tıklıyoruz.

Daha sonra 5 aşamalı sorulardan oluşan bir sayfa açılacak. Bu sayfada yer alan tüm soruları teker teker okuyarak kendi sağlık durumumuza göre dolduruyoruz. Soruları doldurdukça en altta bulunan devam butonuna basarak ilerliyoruz.

Formu doldurduktan sonra kontrol etmemiz amacıyla doldurduğum 5 bölüm karşımıza tablo şeklinde açılacaktır. Kontrol ettikten sonra sayfanın en altına inerek başvur butonuna basıyoruz.

En son olarak ekranınızda kişisel sağlık bilgi formu “başvuru beyanınız başarıyla kaydedilmiştir” ibaresini görmelisiniz.

Sizler için bizlerde Kişisel sağlık bilgi formu hata veriyor? e-devlet kişisel sağlık bilgi formu doldurma? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page