Kısmet Doğan kimdir? Kısmet Doğan gerçek adı? Kısmet dizisi Doğan kimdir?

29.07.2023
A+
A-
Kısmet Doğan kimdir? Kısmet Doğan gerçek adı? Kısmet dizisi Doğan kimdir?

Kısmet Doğan kimdir? Kısmet Doğan gerçek adı? Kısmet dizisi Doğan kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Kısmet Doğan kimdir? Kısmet Doğan gerçek adı? Kısmet dizisi Doğan kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Doğan karakterine hayat veren Cem Gelinoğlu 20 Temmuz 1983 yılında Düzce’de dünyaya gelmiştir. Ortaokul ve lise hayatını Düzce’de geçiren Cem Gelinoğlu, popüler telefon uygulamaları olan Vine ve Instagram ile kısa sürede birçok takipçi edinmiştir.

Daha sonra Ali Kundilli filminin senaryosunu yazmış ve filmde başrol oynamıştır. Büyük beğeni toplayan yapımın devam filmi olan Ali Kundilli 2’nin senaristliğini ve başrolünü yine kendisi üstlenmiştir. Cem Gelinoğlu 25 Ağustos 2017’de vizyona giren Şansımı Seveyim isimli filmde başrol oynamıştır. 24 Mayıs 2019’da vizyona giren Aykut Enişte isimli filmin Giray Altınok’la birlikte senaristliğini yapıp ayrıca başrolü olan “Aykut” karakterini üstlenmiştir ve film beğeni toplamıştır.

2020 yılında ise serinin devam filmi olan ve yine senaristliğini üstlendiği Aykut Enişte 2 filminin çekimleri gerçekleştirilmiş olup film 3 Aralık 2021 tarihinde vizyona girmiştir.

Sizler için bizlerde Kısmet Doğan kimdir? Kısmet Doğan gerçek adı? Kısmet dizisi Doğan kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page