Konuşanlar Dora Kimdir? Kaç yaşında? Soyadı ne? Konuşanlar Dora instagram, kaçıncı bölüm?

05.06.2023
A+
A-

Hasan Can Kaya’nın sunumu ile Konuşanlar Exxen platformunda devam ediyor. Her hafta 1 bölümü yayınlanan programda kahkahalar havada uçuşuyor. Konuşanlar 109. bölüm fragmanı yayınlandı. Bu hafta gösteriye Dora isimli konuşan damga vuracak gibi gözüküyor.

Konuşanlar Dora Kimdir? Kaç yaşında? Soyadı ne? Konuşanlar Dora instagram, kaçıncı bölüm?

Konuşanlar Dora Kimdir? Kaç yaşında? Soyadı ne? Konuşanlar Dora instagram Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Konuşanlar Dora Kimdir? Kaç yaşında? Soyadı ne? Konuşanlar Dora instagram sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Konuşanlar’ın yeni bölümüne konuşan olarak seçilen Dora lise son sınıf öğrencisi olduğunu söyledi. Kendi söylediğine 18 yaşında olan Dora programa babası ve babasının yakın arkadaşı ile katıldı. İnstagram adresi ve soy ismi henüz bilinmemektedir. Verdiği bilgilere göre Antalya’da yaşayan Dora Mart ayında dünyaya geldi. Bu sayede 18 yaşını doldurduğunu, programa 18 yaş altında kimsenin alınmadığını söyledi.

Sizler için bizlerde Konuşanlar Dora Kimdir? Kaç yaşında? Soyadı ne? Konuşanlar Dora instagram sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page