Konuşanlar Emre e ticaret kimdir? Soyadı ne? Eşi kim? Şirketinin ismi ne? İnstagram adresi?

26.10.2023
A+
A-
Konuşanlar Emre e ticaret kimdir? Soyadı ne? Eşi kim? Şirketinin ismi ne? İnstagram adresi?

Konuşanlar Emre e ticaret kimdir? Soyadı ne? Eşi kim? Şirketinin ismi ne? İnstagram adresi? Konuşanlar 118. bölüm (27 Ekim) – Konuşanlar 118. bölüm EXXEN, Konuşanlar 118. bölüm Youtube

Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Konuşanlar Emre e ticaret kimdir? Soyadı ne? Eşi kim? Şirketinin ismi ne? İnstagram adresi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Öncelikle Dİjital içerik platformu EXXEN’de yayınlanan Konuşanlar’ı üyelik alarak izleyebilirsiniz. 118. bölüm yayınlandı. Bu hafta bir konuşan, Hasan Can Kaya’nın “Sahneye çıkar mısın?” sorusuna “Tabularımı yıkıp çıkayım” diye yanıt verdi. Kaya ise buna yönelik olarak; “Sen Türkan Şoray mısın? Ne tabusu? Bu ülke senin tabularınla ayakta kalıyor” diyerek cevabı tiye aldı. Bu bölümde Emre merak konusu oldu.

Emre İstanbul’da yaşıyor.

Yazılım şirketi var. Eski eşi ile birlikte işletiyor.

Eşinden ayrılmış fakat şirket onun üzerine.

Şuan için biyografisi ve şirket ismi bilinmiyor.

Bu arada konuşanların Instagram adresleri genelde @konusanlarkimler bu hesaptan paylaşılmaktadır. Buradan takibe alabilirsiniz. Bizlerde bu adreste paylaşılan konuşan hesaplarını buradan duyurmaya devam edeceğiz.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Konuşanlar Emre e ticaret kimdir? Soyadı ne? Eşi kim? Şirketinin ismi ne? İnstagram adresi? Konuşanlar 118. bölüm (27 Ekim) – Konuşanlar 118. bölüm EXXEN, Konuşanlar 118. bölüm Youtube sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page