Konuşanlar futbolcu sevgilisi kim? Konuşanlar Rabia’nın tanınmış futbolcu sevgilisi kim? Konuşanlar Rabia kimdir?

04.06.2023
A+
A-
Konuşanlar futbolcu sevgilisi kim? Konuşanlar Rabia’nın tanınmış futbolcu sevgilisi kim? Konuşanlar Rabia kimdir?

Konuşanlar futbolcu sevgilisi kim? Konuşanlar Rabia’nın tanınmış futbolcu sevgilisi kim? Konuşanlar Rabia kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Konuşanlar futbolcu sevgilisi kim? Konuşanlar Rabia’nın tanınmış futbolcu sevgilisi kim? Konuşanlar Rabia kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Türk komedyen ve televizyon sunucusu Hasan Can Kaya’nın Exxen’de yayınlanan popüler programı “Konuşanlar”, bir kez daha gündemi sarsan bir konuğa ev sahipliği yaptı. Programın 106. bölümünde konuk olan genç kadın Rabia’nın “Erkekleri akıllı bulmuyorum” şeklindeki ifadesi ve daha sonrasında ortaya çıkan “futbolcu sevgili” itirafı, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Rabia’nın bu itirafı üzerine programda bir an sessizlik hâkim oldu. Hasan Can Kaya, konuğunun yanına giderek kulağına eğildi ve “Ben tanıyorumdur belki dur kulağıma söyle” dedi. Ancak Rabia, sevgilisinin kim olduğunu söylemekten kaçındı.

Sizler için bizlerde Konuşanlar futbolcu sevgilisi kim? Konuşanlar Rabia’nın tanınmış futbolcu sevgilisi kim? Konuşanlar Rabia kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page