Konuşanlar influencer Büşra kimdir? Konuşanlar 118 bölüm Büşra kimdir, soyadı? instagram hesabı?

04.11.2023
A+
A-
Konuşanlar influencer Büşra kimdir? Konuşanlar 118 bölüm Büşra kimdir, soyadı? instagram hesabı?

Konuşanlar influencer Büşra kimdir? Konuşanlar 118 bölüm Büşra kimdir, soyadı? instagram hesabı? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Konuşanlar influencer Büşra kimdir? Konuşanlar 118 bölüm Büşra kimdir, soyadı? instagram hesabı? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Türkiye’nin en popüler komedyeni olan Hasan Can Kaya, her hafta farklı ve ilginç konuklarını ağırladığı “Konuşanlar” adlı programla izleyicilerin karşısına çıkıyor. Her Cuma günü yayınlanan bu programda, konuklar kendilerine yöneltilen soruları yanıtlıyor veya yaşadıkları anıları paylaşıyor. Ayrıca sahneye çıkan konuklar, ek soruları da yanıtlıyor ve eğer Hasan Can Kaya tarafından beğenilirse “çarpı” alıyorlar. Programın sonunda en fazla çarpı toplayan kişi şampiyon ilan ediliyor.

Bugünün bölümünde adından en çok söz edilenlerden biri olan Büşra, Hacettepe Üniversitesi mezunu bir iç mimar ve influencer. Programa bir arkadaşıyla katıldı. Daha önce bir evlilik geçirmiş ancak ayrılmış. Boşanmasını eski eşiyle birlikte kutlamış. Ayrıca, yakın bir zamanda 17 yaşındaki kuzenini kanser nedeniyle kaybetmiş ve bu nedenle Kıbrıs’taki bir vakıfa veya derneğe bağışta bulunmuş. Kendisinin Instagram hesabı ise bilinmiyor.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Konuşanlar influencer Büşra kimdir? Konuşanlar 118 bölüm Büşra kimdir, soyadı? instagram hesabı? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page